Kaymakam Karahan'dan Zeytin Dalı Harekatı'na destek teşekkürü

Kaymakam Karahan'dan Zeytin Dalı Harekatı'na destek teşekkürü

TEKİRDAĞ'ın Malkara ilçe Kaymakamı Erkan Karahan, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK), Suriye’nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'na destek için kurulan Yardım Toplama Kampanyası Sorumlu Kurulu üyelerine teşekkür etti.

Murat YAYIN/MALKARA(Tekirdağ),(DHA)-TEKİRDAĞ'ın Malkara ilçe Kaymakamı Erkan Karahan, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK), Suriye’nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'na destek için kurulan Yardım Toplama Kampanyası Sorumlu Kurulu üyelerine teşekkür etti.


Yardım Toplama Kampanyası Sorumlu Kurulu’nda görev alan Malkara Süt Üretici Birliği Başkanı Osman Turgutlugil ve Malkara Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Fahrettin Kazan’ı makamlarında ziyaret eden Malkara Kaymakamı Erkan Karahan, İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya ve  İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Cengizhan Erbaş, yardım kampanyasında yanlarında olduklarını ve bu organizasyonu gerçekleştirdiklerinden dolayı tebrik etti.


Malkara Kaymakamı Erkan Karahan, "Her zaman millet olarak şanlı ordumuzun yanındayız. Birlik beraberlik içinde ZeytindalıHarekatı’na ve Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizin yanında olduğumuzu bu yardım kampanyasıyla gösterdik. Malkara ilçesinde kampanyaya döktükleri sütlerle destek veren tüm üreticilerimizi, vatandaşlarımızı ve iş adamlarımızı ve kampanyaya destek veren herkesi kutluyorum” dedi.


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS