Süleymanpaşa’da ücretsiz internet hizmeti

Süleymanpaşa’da ücretsiz internet hizmeti

TEKİRDAĞ Büyükşehir Belediyesi, Çorlu Cumhuriyet ve Gölbaşı Gençlik Parklarının ardından Süleymanpaşa ilçesi Sahil Dolgu Alanı'nda da ücretsiz kablosuz internet hizmeti vermeye başladı.

TEKİRDAĞ,(DHA)-TEKİRDAĞ Büyükşehir Belediyesi, Çorlu Cumhuriyet ve Gölbaşı Gençlik Parklarının ardından Süleymanpaşa ilçesi Sahil Dolgu Alanı'nda da ücretsiz kablosuz internet hizmeti vermeye başladı.


Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen proje kapsamında vatandaşlar, Süleymanpaşa Barış ve Özgürlük Parkı’ndan Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübüne kadar uzanan bölümde wifi hizmetinden faydalanabiliyor. Vatandaşların ücretsiz olarak faydalanacağı ‘Büyükşehir WİFİ’ hizmeti, 165 bin metre kare Süleymanpaşa Sahil Dolgu Alanında, 160 bin metre kare Cumhuriyet Parkında ve 125 bin metre kare gölbaşı parkının tamamında olmak üzere toplamda 450 bin metre kare kapsama alanı ile wifi Trakya’nın en büyüğü olma özelliği taşıyor. Proje alt yapıları tamamen Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından sağlanmış olup, yönetimi tamamen Bilgi Teknolojileri Şubesi tarafından sağlanmaktadır.


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS