Başkan Eroğlu, mahalledeki çalışmaları yerinde inceledi 

 Başkan Eroğlu, mahalledeki çalışmaları yerinde inceledi 

TOKAT Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, teknik ekibiyle birlikte Kaşıkçıbağları Mahallesi’nde hem Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü hem de Fen İşleri Müdürlüğü tarafından devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

TOKAT,(DHA) - TOKAT Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, teknik ekibiyle birlikte Kaşıkçıbağları Mahallesi’nde hem Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü hem de Fen İşleri Müdürlüğü tarafından devam eden çalışmaları yerinde inceledi.
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Kaşıkçıbağları Mahallesi'nde belediye ekipleri tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Eroğlu inceleme sonrasında yaptığı açıklamada, "Şehrimizin eksikliklerini gidermeye, yeni uygulamalar yapmaya ekiplerimizle birlikte devam ediyoruz. Önümüzde uzun bir süre var. Bu süre içerisinde hız kesmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz'' dedi. Kaşıkçıbağları Mahallesinde asfalt çalışmaları yapıldığını belirten Başkan Eroğlu, ''Kaşıkçıbağları Mahallesi’nin ana caddesi Kaşıkçı yokuşunda yoğun talep üzerine asfalt çalışmalarımızı yapmaya başladık. Daha önce yapılan asfalt altındaki su hattında meydana gelen tahribat sonucunda buradaki asfalt bozulma, yer yer yükselme ve çökmeler meydana gelmişti. Bunun düzeltilmesiyle ilgili talepler üzerine eski asfaltı söküp önce altyapısını yapıyoruz. Üst kesimlerde ki kayıp su sorununu giderdikten sonra yapacağımız güzel bir asfalt ile bu yolu yenilemiş olacağız. Bu yıl söz verdiğimiz gibi asfalt yılı olacak demiştik. Şehrin önemli kısımlarındaki asfalt eksikliklerini son derece hızlı bir şekilde gideriyoruz. Tüm mahallelerimizde bütün ekiplerimizle beraber gece-gündüz demeden asfalt çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ekiplerimiz 7/24 Tokat’ın her bir noktasında aralıksız olarak çalışıyor. İnşallah kazasız belasız bir şekilde çalışmalarımızı bitireceğiz. Tüm hemşehrilerimize güzel bir yaşam ve hayat diliyorum. Cenab-ı Allah güzle şehrimiz Tokat'ta hep beraberce yaşamayı nasip etsin" dedi.

FOTOĞRAFLI 

ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS