İl Genel Meclisi başkanı aday adayı oldu

İl Genel Meclisi başkanı aday adayı oldu

TOKAT İl Genel Meclis Başkanı Adem Dizer, görevinden istifa ederek, Ak Parti Tokat Milletvekili aday adaylığı için müracaat etti.

Fatih YILMAZ/TOKAT,(DHA) - TOKAT İl Genel Meclis Başkanı Adem Dizer, görevinden istifa ederek, Ak Parti Tokat Milletvekili aday adaylığı için müracaat etti. 

24 Haziran'da yapılacak olan milletvekilliği için, Tokat İl Genel Meclis Başkanı Adem Dizer, cuma günü görevinden istifa etti. Dizer, 27'inci dönem milletvekili genel seçimleri için aday adaylığı için Ak Parti Tokat İl Başkanlığına müracaatını yaparak aday adaylığını açıkladı. Dizer, ''Bilindiği gibi Perşembe günü İl Genel Meclisi Başkanlığından ve üyeliğinden istifa ettim. İnşallah 24 Haziran'da yapılacak olan genel seçimlerde Cumhurbaşkanımıza, partimize yol arkadaşı olabilmek için başvurumuzu yaptık. Allah hepimizin yardımcısı olsun. 24 Haziran'da bizim aday adaylığımız sonucunda nasıl bir liste çıkarsa çıksın, biz reisimizle beraber yol yürüyeceğiz. Ülkemizde de yeni bir dönemin kapısını açacağız. 24 Haziran ile birlikte artık yeni bir yönetim şekline geçiyoruz. Bu süreçte Allah hepimizin yardımcısı olsun'' dedi. 


FOTOĞRAFLI 


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS