Tokat'ta Ülkü Ocakları vatandaşa simit ikramında bulundu

Tokat'ta Ülkü Ocakları vatandaşa simit ikramında bulundu

ÜLKÜ Ocakları Tokat İl Başkanlığı Alpaslan Türkeş'in 21'inci ölüm yıl dönümü nedeniyle vatandaşlara simit ikramında bulundu.

TOKAT,(DHA) - ÜLKÜ Ocakları Tokat İl Başkanlığı Alpaslan Türkeş'in 21'inci ölüm yıl dönümü nedeniyle vatandaşlara simit ikramında bulundu. 


Ülkü Ocakları Tokat İl Başkanlığı Alpaslan Türkeş'in 21'nci ölüm yıl dönümü nedeniyle kent merkezinde vatandaşlara simit ikramında bulundu.  İkram sonrası açıklamada bulunan Ülkü Ocakları Tokat İl Başkanı Abdurrahman Orhan Çoban, "Türk siyasi tarihinde eşsiz hizmetleri olan Başbuğumuzun fikirleri dün olduğu gibi bugün de yolumuzu aydınlatmaktadır. Bizler için kutup yıldızı olan Başbuğumuzun çizgisinde gitmek yönümüzü tayin etmemize olanak sağlamaktadır. Kızıl emperyalizmin, kültürel asimilasyonun ve işgal planlarının had safhada olduğu karanlık bir süreçte elini değil gövdesini taşın altına koyan, her türlü çileyi çeken siyaset üstü bir duruş ile ülke ve millet menfaatini her şeyin üstünde tutan Başbuğumuzun bu anlayışı günümüzde de yine benzer tarihsel süreç içerisinden geçen kutsal vatanımızda liderimiz sayın Devlet Bahçeli Bey tarafından aynı inanç ve kararlılıkla devam ettirilmektedir. Beslenilen kaynak aynıdır, dayandığımız değerler farklılaşmamıştır. Söz konusu vatansa gerisi teferruattır anlayışı ile önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben diyen liderimiz Devlet Bahçeli'nin emrinde duruşumuz net istikametimiz bellidir. Ülkücü Türk gençliği bu temelden destek alarak büyük bir inançla kendine yüklenen sorumluluğun farkında olarak başbuğumuzun izinde liderimiz sayın Devlet Bahçeli beyin emrinde vatanın hizmetinde en ön safta yıkılmaz bir iman ve inançla mücadeleye devam etmektedir. Başbuğumuzun emaneti olan Ülkü Ocakları çizgisinden milim sapmadan gerek yurt içinde gerekse Türk dünyasında yürüttüğü çalışmalarıyla Başbuğumuzun çizdiği hedefe kararlılıkla yürümektedir" dedi


FOTOĞRAFLI 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS