Trabzon'da polisten broşürlü uyarı

Trabzon'da polisten broşürlü uyarı

TRABZON’da polis, yaz mevsiminin gelmesiyle boğulma vakaları ile düğün ve bayramlarda yaşanan silahlı sevinç gösterilerinde yaşanılabilecek olumsuzluklara karşı dağıttığı broşürlerle vatandaşlara uyarılarda bulundu.

Emre KOLTUK/TRABZON,(DHA) - TRABZON’da polis, yaz mevsiminin gelmesiyle boğulma vakaları ile düğün ve bayramlarda yaşanan silahlı sevinç gösterilerinde yaşanılabilecek olumsuzluklara karşı dağıttığı broşürlerle vatandaşlara uyarılarda bulundu.


Trabzon Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, düğün, bayram, asker uğurlamaları gibi toplum içerisinde silahlı sevinç gösterilerine ve denizlerde yaşanılabilecek boğulma vakalarına karşı vatandaşları dağıttıkları broşürlerle uyarıyor. Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri vatandaşların yoğun olduğu yerlerde hazırlanan el broşürlerini dağıtarak, düğünlerde havaya açılan ateş sonucu yaşanabilecek olumsuzluklara engel olabilmek amacıyla düğün salonlarına afiş bırakıyor. Dağıtılan broşürlerde "Sevincini başkasının gözyaşı yapanları 155 Polis İmdat hattına bildirelim" ve boğulma vakalarında yapılması gerekenlere yönelik uyarılar yer alıyor.


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS