Büyükşehir Belediyesi Bin kişiye iftar verdi

Büyükşehir Belediyesi Bin kişiye iftar verdi

VAN Büyükşehir Belediyesi kent merkezinde kurduğu Ramazan sokağında hergün 5 bin kişiye iftar verirken, aynı zamanda her gün ayrı bir mahallede vatandaşlarla bir araya geliyor.

VAN,(DHA) - VAN Büyükşehir Belediyesi kent merkezinde kurduğu Ramazan sokağında hergün 5 bin kişiye iftar verirken, aynı zamanda her gün ayrı bir mahallede vatandaşlarla bir araya geliyor. Edrimit İlçesi Süphan Mahallesinde düzenlenen iftar yemeğine katılan Van valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Cumhuriyet Caddesinde kurulan Ramazan sokağında günlük 5 bin kişiye iftar veren Büyükşehir Belediyesi aynı zamanda her gün ayrı bir mahallede vatandaşlarla bir araya geliyor. Vali Murat Zorluoğlu, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, Van Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Yardımlar Daire Başkanlığı tarafından Edremit İlçesi Süphan Mahallesi Borsa-İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesine kurulan iftar sofrasında iftar açtı. Mahalle sakinleri iftara büyük ilgi gösterirken Vali Zorluoğlu iftar öncesi ve sonrası mahalle sakinleriyle sohbet edip sorunlarını dinledi. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından alana kurulan dev ekranda çocuklara Sagu&Pagu isimli animasyon filmi izletilip patlamış mısır ve gazoz ikram edildi.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS