Edremit Belediyesinden okullara temizlik malzemesi desteği

Edremit Belediyesinden okullara temizlik malzemesi desteği

VAN’ın Edremit Belediyesi, ilçe genelindeki okullara eğitim öğretim yılının başında olduğu gibi ikinci dönemde de temizlik malzemesi desteğine başladı.

Arif KARAKAŞ/VAN, (DHA)- VAN’ın Edremit Belediyesi, ilçe genelindeki okullara eğitim öğretim yılının başında olduğu gibi ikinci dönemde de temizlik malzemesi desteğine başladı.


Okulların her türlü sıkıntılarının çözümü noktasında önemli rol üstlenen Edremit Belediyesi, binaların bakım onarımı, temizliği, temizlik malzemesi ve çöp kovası yardımı gibi desteklerini sürdürüyor. İlçedeki okulların tadilatı için 250 bin TL destekte bulunarak bir ilke imza atan Edremit Belediyesi, okulların temizlik malzemesi ihtiyaçlarını da karşılamaya devam ediyor. Bu kapsamda Çamaşır suyundan el sabununa, çöp poşetinden yüzey temizleyicisi ve temizlik eldivenine kadar birçok ürünü kapsayan temizlik malzemelerini okullara teslim eden belediye ekipleri, dağıtım çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor. 


Yaklaşık 51 okula ait 802 dersliğe temizlik malzemesi desteğinde bulunan Edremit Belediyesi, 100 bin TL maliyetli 15 kalemden oluşan malzemelerin dağıtımını gerçekleştiriyor.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS