Galatasaray'da sakatların son durumu

Galatasaray'da sakatların son durumu

Galatasaray, Milli takımlarda sakatlık geçiren oyuncularının son durumlarıyla ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamada Selçuk İnan ve Burak Yılmaz'a kök hücre enjeksiyonu yapıldığı ve iki oyuncunun da durumunun maç saatine kadar takip edileceği bildirildi.

Hakan Balta: Bel ve kalça problemleri nedeniyle milli takım kadrosundan çıkarılan oyuncumuza Cuma günü genel anestezi altında problemli bölgelere yönelik ileri tıbbi uygulamalar yapılmış, 48 saatlik istirahat sonrası oyuncumuzun antrenmanlara gözetim altında katılmasına izin verilmiştir.

Burak Yılmaz: Milli takım antrenmanı sırasında sol kalça bölgesi kaslarında 2. derecede yaralanma olduğu tespit edilen oyuncumuza kulübümüz sağlık ekibi tarafından iyileştirmeyi hızlandırmak amacı ile kendi kanından izole edilen kök hücre enjeksiyonu yapılmıştır. Tedaviye iyi yanıt veren oyuncunun bugün itibariyle oynayacak durumda olmadığı ve maç saatine kadar takibi konusunda görüş birliği oluşmuştur.

Selçuk İnan: Milli takım antrenmanı sırasında sol uyluk arka grup adelesinde 1. derecede yaralanması bulunan oyuncumuza kulübümüz sağlık ekibi tarafından iyileşmeyi hızlandırmak amacıyla kendi kanından izole edilen kök hücre uygulaması yapılmıştır. Bugün itibariyle maç oynayabilecek durumda olmayan oyuncunun maç saatine kadar takibi konusunda görüş birliği oluşmuştur.

Semih Kaya: Milli takım dönüşü sağlık değerlendirmesi yapılan oyuncunun belde disk problemi ve kas spazmına bağlı ağrıları olduğu tespit edilmiştir. Tedavisine hemen başlanan oyuncunun ağrılarının performansını olumsuz etkilemeyecek düzeye çekilmesi amacıyla tedavi ve takibine karar verilmiştir.

Hamit Altıntop: Milli takım dönüşü bel ağrılarından şikayeti olan oyuncunun yapılan muayene ve değerlendirmeleri sonucu disk problemine bağlı kas spazmı tespit edilmiştir. Tedavisine hemen başlanan oyuncunun ağrılarının performansını olumsuz etkilemeyecek düzeye çekilmesi amacıyla tedavi ve takibine karar verilmiştir.

Johan Elmander: Sağ ayak 1. tarak kemiğinde kemik ödemi nedeniyle ağrıları bulunan sporcumuzun milli takım dönüşü değerlendirmesi yapılmıştır. Ağrılarının performansını etkilemesi sebebiyle milli takım dönemi öncesi yoğun tedavi ve istirahate alınan oyuncunun aynı sebeple tedavisine ve takibine karar verilmiştir.{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS