BİM aktüel ürünler kataloğu 13 Kasım

BİM ve A101 aktüel ürünler 2018 Kasım ayının ortalarında alışveriş tutkunları tarafından araştırılmaya devam ediyor. Peki, bu hafta aktüel ürünler kataloğunda neler ve hangi üründe ne kadar indirim uygulanacak?BİM aktüel ve 101 aktüel ürünler katalogları ve mağazalarda yer alacak indirimlerle ilgili bilgiler şöyle...
BİM aktüel katalog ürünleri 2018 Kasım ayının ilk günlerinde mağazalar zincirinde indirimde olan ürünleri gösterdi. 13 Kasım aktüel ürünler arasında indirimde olan temizlik maddeleri dikkatlerden kaçmazken belirgin indirim diş macunlarında yer aldı.
İşte 13 Kasım BİM aktüel ürünleri içerisinde yer alan malzemeler…
A101 aktüel ürünleri 3 başlık altında alışveriş tutkunlarının bilgisine sunuluyor. “Aldın Aldın, Çok Al Az Öde ve Haftanın Yıldızları” olmak üzere 3 farklı kategoride indirimli ürünleri açıklayan A101 2018 Kasım ayında da indirimleri tüketicilerle buluşturuyor.
Peki, bu haftaki güncel indirimli ürünler neler?
Kasım 2018 A101 aktüel ürünleri alışveriş yapacak kişiler tarafından merak konusu oldu. Yeni haftanın indirimli ürünleri arasında yiyecekler dikkat çekerken teknolojik alandaki indirimler de adından söz ettiriyor.
İşte 3 farklı başlık altındaki o ürünler…
10 / 11
BİM aktüel ürünler kataloğu 13 Kasım
11 / 11
BİM aktüel ürünler kataloğu 13 Kasım
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS