Reyting sonuçları 16 Mayıs Çarşamba: Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz reytingleri

Sen Anlat Karadeniz, Diriliş Ertuğrul ve UEFA Avrupa Ligi finali 16 Mayıs reyting sonuçlarında ilk sıralarda yer alan projelerden oldu. Çarşamba günleri iki proje arasında büyük rekabetin yaşandığı reytinglerde hangisinin daha fazla tercih edildiği ortaya çıktı. Peki, yeni haftada total reyting sonuçları neler oldu ve reyting sıralaması nasıl şekillendi?16 Mayıs reyting sonuçları yeni sezonda hangi projelerin TV izleyicisi tarafından daha fazla tercih edildiğini gösterdi. İşte dizilerin son bölümlerinde meydana gelen olaylar ve reytinglerin durumları...
Diriliş Ertuğrul dizisinde yeni bir Noyan-Ertuğrul Gazi karşılaşması yaşandı. Noyan'ın güçsüz oldukları bir dönemi kollayarak kendilerine tuzak hazırlayacağını düşünen Ertuğrul Bey haksız çıkmadı.
Sen Anlat Karadeniz dizisinde ise Tahir'in vurulması herkesi ekrana kilitledi. Nefes ise kendi canına kıymayı düşünerek çevresindekileri üzdü.
Nefes'in kendisine zarar vermeye çalışması sonrasında Tahir'in yara alması ise yeni haftanın en çok konuşulan konusu oldu.
İşte 16 Mayıs 2018 Çarşamba gününe ait total reyting sonuçları ve takipçilerinin beğenisine sunulan projelerin elde ettikleri share oranları...
16 Mayıs AB reyting sıralaması ve ekranda olan projelerin share oranları...
16 Mayıs'a ait ABC1 reyting sonuçları ve çarşamba gününün kazananları...
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS