Ankara hava durumu 11 Ocak: Bugün hava nasıl?

Ankara hava durumu 11 Ocak: Bugün hava nasıl?

Ankara hava durumu, 11 Ocak Perşembe nasıl? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, hava durumu üzerine raporunu resmi web sitesinde paylaştı. Genel olarak hava yağmurlu olurken, hafta sonu ‘yoğun kar yağışı’ etkisini göstermesi bekleniliyor. Beş günlük sıcaklık değerlerine bakıldığında en yüksek sıcaklık 9 derece, en düşük sıcaklık -3 derece olması bekleniliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ankara 5 günlük sıcaklık değerlerini paylaştı. Ankara’da bugün hava nasıl? Kurumdan yapılan resmi açıklamaya göre, bugün “hafif yağış” gözüküyor. Beş günlük sıcaklık değerlerinde ise sıcaklığın düşüşü dikkat çekiyor. Kurum tarafından paylaşılan sıcaklık değerleri tahmin raporu…


ANKARA BEŞ GÜNLÜK HAVA DURUMU


11 Ocak Perşembe: Bugün ‘hafif yağmur’ Ankara’da yağması tahmin ediliyor. En yüksek sıcaklık 9 derece, en düşük sıcaklık 2 derece. Nem oranı yüzde 82-53 arası. Rüzgar saatte 9 km hızda esmesi bekleniliyor.


12 Ocak Cuma: Cuma günü Ankara’da yağmur şiddetini artırıyor. En yüksek sıcaklık 8 derece, en düşük sıcaklık 3 derece. Nem oranı yüzde 94-77 arası. Rüzgar saatte 14 km hızda esmesi tahmin ediliyor.13 Ocak Cumartesi: Hafta sonu gökyüzü kapalı, yağmurlu. En yüksek sıcaklık 7 derece, en düşük sıcaklık 3 derece. Nem oranı yüzde 96-59 arası. Rüzgar saatte 15 km hızda esmesi bekleniliyor.


14 Ocak Pazar: Yoğun kar yağışı Ankara’da Pazar günü etkisini göstermesi bekleniliyor. Sıcaklıklarda sert düşüş yaşanması tahmin ediliyor. En yüksek sıcaklık 1 derece, en düşük sıcaklık 0 derece. Nem oranı yüzde 82-56 arası. Rüzgar saatte 16 km hızda esmesi tahmin ediliyor.


İstanbul hava durumu: Bugün hava nasıl?


15 Ocak Pazartesi: Haftanın ilk gününde hava kapalı ve yoğun bulutlu. Yağmur-kar beklenmiyor. En yüksek sıcaklık -3 derece, en düşük sıcaklık -6 derece. Nem oranı yüzde 67-45 arası. Rüzgar saatte 9 km hızda esmesi bekleniliyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS