Ankara hava durumu 16 Ocak: Meteoroloji Genel Müdürlüğü verileri

Ankara hava durumu 16 Ocak: Meteoroloji Genel Müdürlüğü verileri

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), 16 Ocak Ankara hava durumu verilerini paylaştı. Başkentte sıcaklık eksilere düşerken, beş günlük tahmin verilerinde en yüksek sıcaklık 6 derece olurken, en düşük sıcaklık eksi 4 dereceye kadar inmesi bekleniliyor. Gökyüzü genel olarak kapalı. Kurum tarafından yapılan beş günlük tahmin verileri…

Ankara hava durumu, bugün hava nasıl? Meteoroloji’den 16 Ocak sıcaklık verileri… Bu hafta kar yağışı etkisini gösterirken, hafta sonu sisli hava Ankara’da etkisini göstermesi bekleniliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün resmi web sitesinde yayınlanan 5 günlük sıcaklık tahmin değerleri…


ANKARA HAVA DURUMU 5 GÜNLÜK


16 Ocak Salı: Gökyüzü kapalı, karla karışık yağmur yağması bekleniliyor. En yüksek sıcaklık 3 derece, en düşük sıcaklık eksi 3 derece olması tahmin ediliyor. Nem oranı yüzde 87-58 arası. Rüzgar saatte 12 km hızda esmesi bekleniliyor.


17 Ocak Çarşamba: Hafif yağmur yağışı tahmin ediliyor. En yüksek sıcaklık 6 derece, en düşük sıcaklık 1 derece. Nem oranı yüzde 91-64 arası. Rüzgar saatte 19 km hızda esmesi tahmin ediliyor.18 Ocak Perşembe: Perşembe günü yoğun kar yağışı Ankara’da etkisini göstermesi beklenirken, en yüksek sıcaklık 5 derece, en düşük sıcaklık 4 derece olması tahmin ediliyor. Nem oranı yüzde 96-75 arası. Rüzgar saatte 29 km hızda esmesi bekleniliyor.


İSTANBUL HAVA DURUMU: KAR DEĞİL RÜZGAR GELİYOR


19 Ocak Cuma: Hava kapalı; kar, yağmur beklenmiyor. En yüksek sıcaklık 1 derece, en düşük sıcaklık eksi 4 derece. Nem oranı yüzde 82-48 arası. Rüzgar saatte 19 km hızda esmesi tahmin ediliyor.


20 Ocak Cumartesi: Sabah saatlerinde yaşanacak sisli hava öğlene kadar etkisini göstermesi tahmin ediliyor. En yüksek sıcaklık 4 derece, en düşük sıcaklık eksi 4 derece. Nem oranı yüzde 83-45 arası. Rüzgar saatte 8 km hızda esmesi bekleniliyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS