hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Boğa Erkeği Akrep Kadını Burç Uyumu... Akrep Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Boğa Erkeği Akrep Kadını Burç Uyumu... Akrep Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Burç uyumları içerisinde en çok merak edilenlerden biri, boğa erkeği ile akrep kadını olmaktadır. Aile bağları güçlü boğa erkeği ile alçakgönüllü akrep kadını, uyumları ile ön plana çıkan burç gruplarındandır. Özel hayatlarında olduğu kadar iş yaşamında da merak edilen boğa – akrep uyumu, astroloji bilimciler tarafından detaylı olarak irdelenmiştir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Boğa Erkeği Akrep Kadını Burç Uyumu

   En şanslı burç birlikteliği boğa erkeği ile akrep kadını olmaktadır. Çünkü bir ilişkinin temel taşı olan sadakat bu iki burçta da kendini göstermektedir. Sevgi ve saygıyı ilişkilerinde başköşeye taşıyan boğa burcu erkeği ve akrep burcu kadını tutkularıyla da ilişkiyi güçlendirmektedir.

   Macera ve tutkuya sonuna kadar bağlıdırlar. İlişkilerdeki genel sorun her iki burcun da fazlasıyla benmerkezci olması olabilir. Bazı durumlarda alttan alarak düzelebilecek sorunlar, her iki tarafın ‘ben’ demesi yüzünden uzayabilmektedir.

   Alçakgönüllü akrep kadını bu noktada taşı elin altına ilk koyan taraf olabilir ama o da bir yerde boğa erkeğinin aynı özeni göstermesini bekleyecektir. Sonuçta, tutku ve aşk dolu bir ilişki, çeşitli fedakarlıklarla beslenerek mümkün olacaktır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Akrep Kadını ve Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır?

   Her ikisi de işkolik, çalışmayı seven insanlar olan boğa erkeği ile akrep kadını birbirlerine vakit ayırmakta zorlanabilirler. Bu sebeple, ilişkiye önem vermek, vakit ayırmak yapılması gereken ilk şeydir. Bununla birlikte kişilerin birbirini alttan alan bir yaklaşım benimsemesi, ilişkiyi her daim canlı tutacaktır.

   Akrep kadınının sezgisi oldukça güçlü, boğa erkeğinin de korumacı özelliği ilişkinin temel unsurları olacaktır. Her iki burç da sevecen özellikleri olan burçlardır. Özellikle boğa burcu erkeği için aile yaşantısı oldukça önemlidir. Bir boğa erkeği, sevdiği kadınla ciddi düşünür. Sevgi ve saygıyı temel alan bu şahane uyum, kişilerin hoş görüsü ile daha da güzellik kazanacaktır.

   İş Yaşamında Boğa Erkeği

   Boğa erkeği, hareketli, çalışkan ve dinamik yapısı ile her zaman yönetim kadrolarına uygun bir karakter profili çizer. İş hayatında bazen zorlayıcı olabilen boğa burcu erkekleri, sakin ama sinirlendiklerinde gözleri hiçbir şey görmeyen bir kararlılığa sahiptirler. Akrep kadınının boğa erkeği ile iş hayatında iyi anlaşmasının temel şartı;

  Çalışkanlık

  Disiplinli olma

  Sorumluluk alma

  Olmaktadır. Bu üç şart, boğa erkeğinin iş yaşamında dikkat ettiği unsurlardır.

   İş Yaşamında Akrep Kadını

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Akrep kadını, altıncı hisleri kuvvetli ve genellikle sezgisel kararlarda nokta atışları yapmaları ile bilinirler. Toplantılardaki başarısı ve duygusal zekâsı gelişmiş akrep kadınları, sorumluluk alma konusunda hiçbir fırsatı kaçırmazlar. Bununla birlikte sürekli ‘ben’ başlığı altıda hareket ettiklerinden bazı durumlarda sıkıntı yaşayabilirler. Bir akrep kadını ile çalışmak, her an her şeye hazırlıklı olmayı gerektirir. Akrep kadını iş yaşamında;

  Mücadeleye

  Çok çalışmaya

  Araştırmaya

  oldukça dikkat eder. Bu sebeple başarıya odaklı akrep kadını ile uyum yakalamak için en az onun kadar çalışkan olmak gerekir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow