Dünyanın izlediği törende kraliyet çiftinin gergin anları

İngiltere'de Trooping of the Colour adı verilen tören ait yeni çıkan görüntülerde Sussex Dükü ve Düşesi'nin gergin anları dikkatleri çekti.İngiltere'de 8 Haziran'da Trooping of the Colour adı verilen tören ile Kraliçe Elizabeth’in doğum günü kutlanmıştı.
Törene kraliyetin son üyesi Archie’nin doğumundan beri ortada görünmeyen Sussex Düşesi Meghan ve Sussex Dükü Harry de törene katılmıştı.
Cambridge Düşesi Kate-Prens William ile aralarının gergin olduğu iddia edilen çift törene birlikte katılmış ve halkı selamlarken keyifli halleri ile haberleri adeta yalanlamıştı.
Ancak geçtiğimiz günlerde törenden yayınlanan bir video gergin olanının Sussex Dükü ve Düşesi olduğunu gösterdi.
Dudak okuma uzmanları incelediği görüntülerde Prens Harry'nin 3 kez Sussex Düşesi Meghan'a "önüne dön" ve "ön cepheye bak" dediğini ifade etti.
6
Bunun ardından da Markle'ın önüne döndüğü ve çok hızlıca gözlerini kırpıştırdığı bunu da gözlerinin dolmaması için yaptığını iddia etti.
Olayın ardından sosyal medya ikiye bölünürken pek çok kişi Markle'ın kraliyet kurallarına uymakta zorlandığını ve bunun ileride daha büyük sıkıntılar yaratacağını belirtti.
Çift 19 Mayıs 2018'de görkemli bir törenle evlenmiş ve Sussex Dükü-Düşesi unvanını almıştı.
6 Mayıs 2019'da ise çiftin oğulları Archie Harrison Mountbatten-Windsor dünyaya gelmişti.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS