Senede 20 gün çalışıp milyonlar kazanıyordu... Ünlü model artık sokakta yaşıyor

1980'li yılların ünlü modeli Nastasia Urbano herkesin imreneceği hayata sahipti... Yılda çok az çalışarak milyonlar kazanıyor, lüks villalarda yaşıyor ve ünlülerde beraber takılıyordu... Ancak Urbano'nun hayatı çocuklarının babasıyla tanışması ile bir anda değişti.Eski top model Nastasia Urbano 1980'lerin en ünlü modelleri arasında yer alıyordu.
Ünlü yıldız sayısız dergiye aynı ay içerisinde kapak oluyor, tüm dünya onu konuşuyordu.
Urbano, pek çok ismin yer almak için yıllar harcadığı Vogue'da birden fazla kapak bile oldu.
Urbano, ünlülerle partilere katılıyor, lüks villalarda yaşıyor ve kendi deyimiyle yılda 20 gün çalışıp milyonlarca dolar kazanıyordu.
Urbano "Mükemmel bir yaşamım vardı. Bir gün Jack Nicholson ile sonraki gün Andy Warhol, Roman Polanski gibi ünlülerle tanışıyordum. Melanie Griffith, Don Johnson gibi yıldızlarla beraber partiliyordum" diyerek o günleri anlatıyor.
Ancak bir dönemin ünlü top modelinin hayatı, çocuklarının babası ve eski kocası olan adamla tanışmasıyla bambaşka bir boyuta vardı.
Ünlü model, kelimenin tam anlamıyla sadece kıyafetleriyle sokak ortasında kaldı.
Urbano o günleri şöyle anlatıyor: O ilişkiye dair tek güzel şey çocuklarım. Resmen sırılsıklam aşık olmuştum. Her şeyi benim paramla alıyordu. Bir gün bana BMW almak istediğini söyledi ancak tekrar baktığımda çeki bana imzalatıyordu.Yine de o kadar aşıktım ki hiç sesimi çıkartmayıp her şeyi imzalıyordum.
Ünlü modelin bir süre sonra parası da bitme noktasına geldi ve Urbano depresyonla mücadele etmeye başladı.
Urbano, bir süre sonra ise eşinden boşandı ancak evin kirasını bile ödeyemeyez hale geldi ve sokaklarda yaşamaya başladı.
Urbano "Sadece yaşamak için yaşamak değil, doya doya yaşamak istiyorum. İnsanlardan para istemekten çok yoruldum. Çevremdeki herkes benden uzaklaşmaya başladı ve buna artık şaşırmıyorum bile" diyor.
Bir zamanların ünlü top modeli çocukları için mücadele etmek istediğini söylüyor ve "Onların benimle tekrar gurur duyabilmesini istiyorum. Tekrardan işimi yapmak istiyorum" diye ekliyor.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS