hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  AUZEF sınav sonuçları 2024 ne zaman açıklanacak? İstanbul Üniversitesi bütünleme sınav sonuçları tarihi!

  AUZEF sınav sonuçları 2024 ne zaman açıklanacak İstanbul Üniversitesi bütünleme sınav sonuçları tarihi
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  2024 AUZEF bütünleme sınav sonuçları, sınavın tamamlanmasının ardından lisans ve ön lisans düzeyinde uzaktan eğitim gören öğrenciler tarafından merak ediliyor. 2023-2024 eğitim öğretim yılında gerçekleştirilen AUZEF bütünleme sınavı, 10 - 11 Şubat 2024 tarihlerinde Türkiye'nin 81 ilinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki sınav merkezlerinde yapıldı. Peki, AUZEF sınav sonuçları 2024 ne zaman açıklanacak? İşte detaylar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İstanbul Üniversitesi'nin uzaktan eğitim programlarına kayıtlı öğrenciler için düzenlenen AUZEF bütünleme sınavlarının ardından, 2024 sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı araştırılıyor. Değerlendirme sürecinde, ara/vize sınavlarının final notuna etkisi %30 olurken, bitirme/bütünleme sınavlarının ağırlığı %70 olarak belirlendi. İstanbul Üniversitesi, AUZEF sınav sonuçlarını resmi web sitesi olan aksis.istanbul.edu.tr üzerinden yayınlayacak.

  AUZEF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

  İstanbul Üniversitesi'nden yapılan açıklamaya göre AUZEF sınav sonuçları AKSİS üzerinden açıklanacak. Tarih belli olmamakla birlikte sonuçların 10 gün içerisinde ilan edilmesi bekleniyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow