Canlı izle TRT EBA TV ilkokul ders programı: 1. 2. 3. 4. sınıf eba tv ilkokul ders saatleri izle

Canlı izle TRT EBA TV ilkokul ders programı: 1. 2. 3. 4. sınıf eba tv ilkokul ders saatleri izle

MEB tarafından okullarda uzaktan eğitim süreci 31 Ağustos günü başladı. Uzaktan eğitim EBA ile gerçekleşmektedir ve ilk haftası tamamlanmak üzere! İlkokul öğrencileri TRT EBA TV ekranlarından dersleri canlı ve anlık olarak takip edebilecek. Öğrenciler aynı zamanda ders tekrarlarına katılabilecek. Dersleri izlemek veya tekrar derslerini kaçırmak istemeyen öğrenciler için uzaktan eğitim ders programı, ders tekrarları ve yayın akışı belli oldu. İlkokul 1. 2. 3. 4. sınıf öğrencileri eba.gov.tr ilkokul şeklinde araştırma yapmaktadır. İşte EBA TV ders programı ilkokul! TRT EBA TV ilkokul ders programı ile tekrar dersi saatleri kaçta? İşte MEB ile yayınlanan 31 Ağustos-18 Eylül ilkokul ders programı!

31 Ağustos yani bugün başlayan uzaktan eğitimle öğrenciler TRT EBA TV ders programı üzerinden canlı takip yapabilecek. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan 31 Ağustos 18- Eylül ders programı, ders tekrarı saatleriyle ilkokul öğrencileri hangi dersi saat kaçta işleyeceklerini öğrenebiliyor. Peki EBA TV ders programında hangi dersler var? İlkokul tekrar dersleri saati kaçta? İşte, EBA ders tekrar saatleri, yayın akışı ve 31 Ağustos-18 Eylül ilkokul haftalık ders programı listesi

EBA ilkokul haftalık ders programı 

31 Ağustos uzaktan eğitim ders saatleri açıklandı. EBA TV ilkokul kanalında saat 09:00 ve 10:00'da 1. sınıflar için eğitim verilecek. Geçtiğimiz yıl saat 09:00’da 1. sınıf dersleri başlamış, 10:00’da 11:00’a kadar ise 2. sınıflar için eğitim verilmişti. 

EBA TV İlkokul ders tekrar saatleri: 14.30 - 19.30

 

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, yeni eğitim öğretim yılının yarın başlayacağını anımsatarak, "Öğrencilerimizle buluşabileceğimiz EBA canlı ders programımız da hazır. Detaylı bilgi için http://eba.gov.tr ve http://uzaktanegitim.meb.gov.tr adreslerine başvurabilirsiniz." cümlelerini kullandı.

''BU ÜLKENİN SİZE İHTİYACI VAR''

Selçuk, iyi dersler dileğinde bulunduğu öğrencilere, şöyle seslendi: "Sizden büyük bir ricam var. Lütfen bizim için okuyun, yazın, derslerinizi izleyin, canlı dersleri kaçırmayın, konuşun, anlatın, fikrinizi ifade edin. Bu ülkenin size, çabanıza ve enerjinize ihtiyacı var."

Paylaşımda ayrıca 1'inci sınıflar hariç, 2-12'nci sınıf öğrencilerinin canlı ders programı tablosuna yer verildi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS