BİM aktüel kataloğu 15 Mayıs 2020 Cuma yerine 13 Mayıs 2020 Çarşamba olacak

BİM aktüel kataloğu 15 Mayıs 2020 Cuma yerine 13 Mayıs 2020 Çarşamba olacak

BİM aktüel ürünler kataloğu bu hafta 15 Mayıs 2020 Cuma günü satışta olması beklenen indirimli ürünlerin 14 Mayıs 2020 Çarşamba günü satışta olacağını gösterdi. Peki, haftanın ikinci BİM aktüel kataloğu içerisinde hangi ürünler yer alıyor?

BİM aktüel kataloğu bu hafta 3 sayfa olarak yayınlanırken listede oldukça önemli ürünler yer aldı. Öte yandan normal şartlarda Cuma günleri satışta olacak olan ürünler bu hafta Çarşamba gününden itibaren alışveriş tutkunlarıyla buluşacak. Hafta sonları bulunan sokağa çıkma yasağı uygulaması nedeniyle Cuma günleri mağazalarda oluşan yoğunluğu azaltmak adına böyle bir kararın alındığı tahmin ediliyor.

Peki, listede hangi ürünler yer alıyor? İşte bu hafta aktüel katalogda bulunan o ürünler…

BİM AKTÜEL 13 MAYIS SAYFA 1

Haftanın ikinci aktüel kataloğunun ilk sayfasında yanmaz, yapışmaz ürünler ve 49,90 TL’den satışa sunulan elektrikli cezve dikkat çekti. Öte yandan sunum şişesi, saklama kabı, tepsi ve çeşitli oyuncaklar da ilk sayfada yer alan diğer ürünler oldu.

BİM AKTÜEL 13 MAYIS SAYFA 2

İkinci sayfada ise en fazla dikkat çeken ürün ise 249 TL’den satışta olacak bebek maması hazırlayıcı oldu. Bebek oturağı, biberon ısı koruyucu, elektrikli göğüs pompası, anne yanı bebek yatağı ve reflü yastığı gibi ürünler de bu hafta alıcılarını bekleyecek.

BİM AKTÜEL 13 MAYIS SAYFA 3

Aktüel ürünlerin son sayfasında ise 999 TL’den satışa sunulan cep telefonunun yanı sıra, .eşitli ebatlarda valiz, taşınabilir şarj aleti, kablosuz kulaklık, taşınabilir harddisk ve ev içi paspas da satıştaki ürünlerden olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS