Son Dakika

Süper Loto 24 Ekim 2021 sonuçları canlı çekiliş sonrası millipiyangoonline.com'da!

A A

24.10.2021 - 17:36 Son Güncelleme:

24 Ekim 2021 Süper Loto sonuçları bugün canlı çekiliş sonrası millipiyangoonline.com sayfasında olacak. Milli Piyango TV’den canlı izlenebilecek çekilişte 6 numaranın tamamını doğru tahmin edenler büyük ikramiyenin sahibi olacak. Peki, 48 milyon 886 bin liralık büyük ikramiyesi bulunan Süper Loto sonuçları ne zaman, saat kaçta belli olacak?

Süper Loto 24 Ekim 2021 sonuçları canlı çekiliş sonrası millipiyangoonline.com'da!

Haftanın son şans oyunu çekilişi bu akşam gerçekleştirilecek olan Süper Loto olacak. Çekilişte talihli adayları 2 veya daha fazla numarayı doğru tahmin etmeleri halinde çeşitli ikramiyeler kazanacaklar. İşte çekiliş öncesinde bilinmesi gereken tüm detaylar…

24 EKİM 2021 SÜPER LOTO SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Süper Loto çekilişi bugün saat 21:30’da gerçekleşecek. Yaklaşık 5-6 dakika süren çekilişin tamamlanmasının ardından bilet sorgulama işlemleri “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ...

Haftanın son çekilişinde 2, 3, 4, 5 ve 6 bilenler ikramiye almaya hak kazanacaklar. Çekiliş sonrasında ise ikramiye detayları netleşmiş olacak.

Çekilişe katılmak isteyen kişiler kolon başı 3 TL ödeyerek şans oyununu oynayabilirler. Oyunu oynamak için Milli Piyango bayileri, mobil uygulaması ve “millipiyangoonline.com” adresi kullanılabilir. 18 yaşından büyük herkes şans oyununa dilediği takdirde katılabilir.