Atatürk'ün yatı Savarona'yı unutamıyorum

Atatürk'ün yatı Savarona'yı unutamıyorum

Sir Ben Kingsley “Savarona ile seyahat etme şansım oldu, Savarona'nın ihtişamı beni çok etkiledi, Atatürk'ün hatıralarının yaşatıldığı bu yat ile denize açılmak çok özel bir duyguydu'' dedi.

Oscar ve Golden Globe ödüllü dünyaca ünlü İngiliz aktör Sir Ben Kingsley, yapımı 7 sene süren ve 2014 yılına damgasını vuracak animasyon filmi “The Boxtrollsö ile sinemaseverlerin karşısına çıkıyor. “The Boxtrollsö filminin tanıtımı için Los Angeles' da DHA Temsilcisi Barbaros Tapan ile bir araya gelen Sir Ben Kingsley DHA'ya çok özel açıklamalarda bulundu.


Sir Ben Kingsley “Savarona ile seyahat etme şansım oldu, Savarona'nın ihtişamı beni çok etkiledi, Atatürk'ün hatıralarının yaşatıldığı bu yat ile denize açılmak çok özel bir duygu idi. Atatürk'e karşı her zaman büyük bir saygı duymuşumdur, yüzyılın en büyük liderlerinin başında geliyor, onun Savarona'daki çalışma odasını görmek, yaşadığı hatıralara yelken açmak nasip oldu bana dedi.


AK Parti'nin veda kongresinden kareler

Sir Ben Kingsley'den Türkiye'deki genç aktörlere mesaj

Sir Ben Kingsley Türkiye'deki genç aktörlere de mesaj göndererek şunları söyledi: “Eğer aktörlük mesleği ile hayatınızı kurmayı istiyorsanız  öncelikle çok zor bir yolu seçtiniz. Çok fazla ret cevabı almaya ve hayatınızda riskler almaya hazır olun. Hikaye anlatma yeteneği sizin içinizde hissedebileceğiniz bir duygudur. Bunu hissediyorsanız bundan sonra yapacağınız en önemli şey artık dünya insanları ile olan iletişim yeteneğinizi ortaya çıkarmanızdır.


Alman çiftin katillerini bulmak için MİT devreye girdi


İyi bir aktör olmanın yolu çok iyi bir gözlemci olmaktan ve gördüklerini hep hafızasında biriktirip yeri geldiğinde en iyi şekilde hissedip yaşayarak anlatmaktan geçer.  Zor olan bu yolda motivasyonunuzu hep üst düzeyde tutarsanız şansında yardımı ile hayalleriniz gerçek olabilir. Türkiye'deki hayranlarıma sizin aracılığınız ile sevgilerimi yolluyorum, onlara minnettarım.

1967 yılında Royal Shakespeare Akademiye kabulü ile aktörlük hayatına başlayan Sir Ben Kingsley, 1982 yılında'Mahatma Gandhi'nin hayatını canlandırdığı rolü ile en iyi erkek oyuncu dalında Oscar ödülü kazanmıştı.


Ünlülerin düğün fotoğrafları

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS