Bolu'da 300 liseli tekbirle rakip okulu basmaya gitti

Bolu'da 300 liseli tekbirle rakip okulu basmaya gitti

Bolu'da, iki lise arasında oynanan futbol karşılaşmasının ardından kavga çıktı. 300 öğrenci tekbirler getirerek kavga ettikleri öğrencilerin okuluna gitmeye çalıştı. Polis, öğrencileri güçlükle durdurdu.

Karaçayır Mahallesi'nde bulunan sahada İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile Mimar İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi arasında oynanan maçta kavga çıktı. İki okulun öğrencileri maç sonrası birbirlerine saldırdılar.


ABD'li Başkonsolos, Türk genciyle evleniyor


Polis ekiplerinin müdahalesinin ardından kaçmaya başlayan yaklaşık 300 öğrenci hep bir ağızdan "Ya Allah bismillah Allahu ekber" diye bağırıp tekbir getirerek, İzzet Baysal Caddesi'ne çıktı. Kentin en işlek caddesini birbirine katan öğrenciler önlerini kesen polis ekiplerinden de koşarak kaçmaya çalıştılar.


Gaziantep Hakimi tarihi bir kararla 'marangoz hatasını' giderdi


Yürümelerini engellemek isteyen polis ekiplerine bağıran öğrenciler, kavga ettikleri öğrencilerin eğitim gördüğü Mimar İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'ne gitmek için yürüyüşe devam ettiler. İzzet Baysal Caddesi'nde bir süre yürümeye devam eden öğrenciler polis engeliyle karşılaşınca geri döndüler.


Ulaştırma Bakanı Elvan hakkında şok edici Sayıştay iddiası


Kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına küfürler edip, hakaretler savuran öğrenciler tekrar İzzet Baysal Caddesi'nden yürüyerek Tabaklar Mahallesi'nde bulunan okullarına doğru yürüdüler.


Kılıçdaroğlu: 'İspat etsinler siyaseti bırakırım'


Göründüğü gibi olmayan fotoğraflar

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS