Japon sanatçının 7 bin kilometre dolambaçlı evlilik teklifi

Japon sanatçının 7 bin kilometre dolambaçlı evlilik teklifi

Japon bir sanatçı sevgilisine evlilik teklifi için tam 7 bin kilometre dolaştı. Yanlış anlamayın, uzaktaki sevgilisinin yanına gitmedi. Yanına bir GPS cihazı aldı ve epeyce karmaşık bir rota ile Japonya'yı dolaştı ve geçtiği yerleri cihazında işaretledi. Yapmaya çalıştığı şey, bir ada ülkesi olan Japonya'yı yazı tahtası gibi kullanmaktı. Japon sanatçı ülkenin üzerine İngilizce "Benimle evlen" anlamına gelen "Marry me" yazdı. Japon aşık 6 aylık zorlu teklifinin sonunda istediği yanıtı aldı.

Japon bir sanatçı dünyanın en sıradışı evlilik tekliflerinden birine imza atmak için tüm ülkeyi baştan aşağı gezdi. Hikayenin sonu mutlu bitti.


"Yassan" adını kullanan 31 yaşındaki Japon sanatçı Yasushi Takahaşi, kız arkadaşına ilginç bir evlilik teklifi yapabilmek için yanına bir GPS (Küresel Konumlama Sistemi), bir de harita alarak uzun seyahatine çıktı.


Tarihe geçen dolandırıcılar


Rusya'daki yarışmada şok görüntü!


Altı aylık gezisini GPS’le kaydeden Yassan, ülkeyi "Marry me" (Benimle evlen) yazacak şekilde dolaştı. Seyahatinin sonunda GPS’le çizdiği teklifi kız arkadaşına sunan sanatçı, "Evet" cevabı alarak mutlu sona ulaştı.


Ünlü isimlerin son sözleri


Guinness’e girdi


Tam olarak 7 bin 164 kilometre yol giden Yassan’ın bu çalışması Guinness Rekolar Kitabı’na da "Dünyanın en büyük GPS çizimi" olarak geçti.


İntikam pornosundan hapse giren ilk kişi oldu


ABD'li rahip LGBTİ'lere karşı nefrette zirve yaptı

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS