Yaz gelmeden selülitlerinizden kurtulun

Yaz gelmeden selülitlerinizden kurtulun

İlkbaharı hissettiğimiz şu günlerde yazı pırıl pırıl bir ciltle karşılamak için hala yeterli zamana sahipsiniz. Pek çok kadın iyi bir görünüm için işe önce selülitlerden başlıyor. Çünkü selülit tedavisi zaman alan ve düzenli emek isteyen bir süreç.

Vücutta biriken yağ ve toksik maddelerin neden olduğu selülit hemen hemen her kadın için can sıkıcı. Fakat bu durumdan kurtulmak imkansız değil. Hareketsiz geçen kışın tüm ağırlığını üzerinizden atıp, ölü hücrelerden ve portakal kabuğu görünümünden kurtulmak için artık farklı ve etkili bir seçenek var. Özel içeriğiyle “Ida Kew Selülit Yağı”, kaynağını İda Dağları’nın şifalı bitkilerinden alıyor. Saf yağlar, vitaminler ve bitkisel ekstreleden oluşan özel karışımıyla “Ida Kew Selülit Yağı” düzenli kullanımla selülitlerde gözle görülür iyileşme sağlıyor.

Ida Kew Selülit Yağı, içeriğindeki sedir ve ardıç özyağları ile metabolizmaya karışarak kan dolaşımını hızlandırıyor, greyfurt ve servi özyağları ile vücutta yağ depolanmasını yavaşlatarak selülitin neden olduğu portakal kabuğu görünümüne son veriyor.

Banyo sonrasında hafif nemli cildinize masaj yaparak uygulayacağınız bu yağ dışında, bedeninizde değişim yaratabilecek birçok organik bakım ürünü Aradolu.com’da* sizi bekliyor. Besin deposu granola barlardan, mutluluk kaynağı süt karameline kadar, Danimarka'dan gelen özel, organik şampuanlardan bitkisel cilt bakım kremlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi olan Aradolu.com’da fit ve sağlıklı yaşamaya özen gösteren herkese uygun bir ürün mevcut.

“Keşfet” sloganıyla tüketicilerine hizmet veren Aradolu.com yeni yılda tasarım moda, kitap ve ev aksesuarları alanlarında da yenilikler sunmaya hazırlanıyor. Aradolu.com, yerli ve yabancı ürün üretimi olan 85 farklı tedarikçiyle çalışıyor. 2000’e yakın ürünü bünyesinde barındırıyor.
Kısa sürede ulaşılabilir kaliteli yaşamın yegane sitesi Aradolu.com, Türkiye’nin dört bir yanına verdiği hizmetin yanı sıra Avrupa’da yaşayan sağlıklı, kaliteli ve organik yaşam severlerin yapacakları alışverişleri Avrupa’nın neresinde olurlarsa olsunlar bir günde teslim ediyor. Siz de yaza girmeden kendinizi keşfedip kaliteli yaşama dair birçok ürünü satın alabileceğiniz Aradolu.com’a tıklayın.

*Aradolu.com tarafından sponsorlu içerik

 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS