"Kürk Mantolu Madonna" Mert Fırat'ın sesiyle Seslenen Kitap'ta!

"Kürk Mantolu Madonna" Mert Fırat'ın sesiyle Seslenen Kitap'ta!

Sabahattin Ali'nin çok satan kitabı "Kürk Mantolu Madonna", ünlü oyuncu Mert Fırat'ın seslendirmesiyle Seslenen Kitap'ta yerini aldı.

"Kürk Mantolu Madonna"da Sabahattin Ali, düzenin yok ettiği kişilikler, yaşamın geçiciliği ve aşkın olanaksızlıklarına dair yanıtlanması zor sorular soruyor.

Sabahattin Ali'nin efsane eseri "Kürk Mantolu Madonna"yı Seslenen Kitap için seslendirmekten dolayı oldukça mutlu olduğunu söyleyen Mert Fırat, defalarca okuduğu, üzerinde çalıştığı ve film hazırlığı aşamasında olduğu bu eseri seslendirme sürecinde, her karakterle yeniden yakınlaşma fırsatı bulduğunu belirterek, kendisi için çok değerli ve verimli bir çalışma olduğunu belirtti.

ONK Ajans adına konuyla ilgili görüşlerini belirten Mehmet N. Karaca, Seslenen Kitap ile aralarındaki işbirliğinin ilk adımı olarak, çok özel yazarları arasında yer alan Sabahattin Ali'nin ölümsüz eseri Kürk Mantolu Madonna'nın seslendirilmiş olmasının kendilerini oldukça mutlu ettiğini söyledi.
Bu kitaptan sonra 'lokanta'ya gitmek isteyeceksiniz!
Kısa bir gelecekte hem Sabahattin Ali'nin, hem de diğer pek çok yazarlarının değerli eserlerinin bu mecrada dinleyicilerle buluşmasının mümkün olmasını dilediklerini sözlerine ekledi.

Sabahattin Ali, "Kürk Mantolu Madonna"da hayatı, insanları ve aşkı sorguladığı unutulmaz satırlara imza attı:

"İnsanlar birbirlerini tanımanın ne kadar güç olduğunu bildikleri için bu zahmetli işe teşebbüs etmektense, körler gibi rasgele dolaşmayı ve ancak çarpıştıkça birbirlerinin mevcudiyetinden haberdar olmayı tercih ediyorlar."

"Bir insanın diğer bir insanı, hemen hemen hiçbir şey yapmadan, bu kadar mesut etmesi nasıl mümkün oluyordu?"

"Hayatta en güvendiğim insana karşı duyduğum bu kırgınlık, adeta bütün insanlara dağılmıştı; çünkü o benim için bütün insanlığın timsaliydi."

Mert Fırat'ın seslendirdiği "Kürk Mantolu Madonna"ya Seslenen Kitap'ın web sitesinden, iOS, Android ve Windows telefon mobil ve masa üstü uygulamaları üzerinden ulaşılabilir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS