Festival şehre "Indie"

Festival şehre "Indie"

"Büyük Ev Ablukada", "Adamlar", "Yüzyüzeyken Konuşuruz", "Son Feci Bisiklet" ve "Nihil Piraye" 6 Şubat Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park'ta sahne alacak.

Alternatif müziğin yerli kahramanları KüçükÇiftlik Park'ta bir araya geliyor.

URU Group organizasyonuyla gerçekleşecek festival, 6 Şubat Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park kapalı alanda olacak.

Kapı Açılışı: 16:00

17'nci yüzyıldan bu yana mesire alanı, gazino, lunapark olarak kullanılan KüçükÇiftlik Park, bugün tam donanımlı bir kültür sanat ve eğlence merkezi.

Kate Winslet’tan Titanic itirafı

StevieWonder, Portishead, Neil Young, Tony Bennett, Faith No More, Faithless, Alicia Keys, Elton John, Scorpions, FatboySlim, Iron Maiden, Deep Purple, Darkside, David Guetta gibi onlarca dünyaca ünlü ismi ağırlayan KüçükÇiftlik Park, konserlerin yanı sıra şehirdeki festivallerin büyük çoğunluğuna ev sahipliği yapıyor; kurumsal etkinlikler, sergiler, tasarım-alışveriş etkinlikleri ve sosyal sorumluluk projelerine alan desteği sağlıyor.

Türkiye'nin en büyük sahnesine sahip olan KüçükÇiftlik Park, dünyada sadece 11 firmada bulunan, her noktaya yüksek ses kalitesi sağlayan K1 Ses Sistemi'yle kaliteli bir müzik deneyimi sunuyor.

17 bin kişi kapasiteli ana alanın yanı sıra iki bin metrekarelik bahçesiyle de etkinlik deneyiminin en üst düzeyde yaşanması için çalışıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS