"Ortaya Karışık" biletleri yok sattı

"Ortaya Karışık" biletleri yok sattı

"Ortaya Karışık" biletleri yok sattı

Emek Sahnesi, Tiyatro D22 ve Tiyatro Hal'in bir araya gelerek düzenlediği ve birbirinden değerli oyuncuların günümüze kadar gelen ve dillerden düşmeyen şarkıları seslendireleceği, bu sene ilki düzenlenecek olan "Ortaya Karışık" konseri 6 Haziran Pazartesi tiyatro severlerle buluşacak.

Konserin sunuculuğunu üstlenen sahnelerin vazgeçilmez ismi Matmazel Coco, tatlı dili, esprileri ve eğlenceli sunumu ile bu özel geceye renk katacak.

Asıl amacı tiyatrolar arası dayanışma olan ve sezon sonunu kutlayan "Ortaya Karışık" konserinin biletleri satışa sunulduktan sonra tam 18 saat içinde tükendi.

Moda Sahnesi'nde gerçekleşecek gecenin biletlerinin hızla tükenmesine karışılık Matmazel Coco, "Şekerim daha duyurusunu bile yapmamıştım. 650 adet bilet 18 saat içinde tükenmiş. Star olmak böyle birşey sanırım, adımı duyan almış biletleri" dedi.

Sonrasında bunun işin şakası olduğunu belirten Coco, birbirinden değerli sanatçılarla birlikte aynı sahneyi paylaşmanın hem çok güzel bir duygu olduğunu hem de bu yolla tiyatrolara destek vermenin heyecanını yaşadığını dile getirdi.
Mor ve Ötesi ABD turnesinde
Emek Sahnesi, Tiyatro D22 ve Tiyatro Hal'in  sezona veda olarak düzenlediği konserde Genco Erkal, Selçuk Yöntem, Nadir Sarıbacak, Mert Fırat, Alican Yücesoy, Barış Atay, Damla Sönmez, Funda Eryiğit, Selen Öztürk, Serkan Keskin, Tansel Öngel ve Tülay Günal gibi sanatçılar sahne alacak.

Konser,  6 Haziran Pazartesi günü Saat: 21.00'de Moda Sahnesi'nde gerçekleşecek.