Beyoğlu Sineması Kartı'na Ercan Kesal desteği

  1. Kültür Sanat
  2. Sinema
Beyoğlu Sineması Kartı'na Ercan Kesal desteği
Beyoğlu Sineması Kartı'na Ercan Kesal desteği

Beyoğlu’nun simgelerinden biri olan 28 yıllık Beyoğlu Sineması’nın borçları nedeniyle kapanmasını önlemek için hayata geçirilen “Beyoğlu Sineması Kartı” satışları, ünlü sanatçılardan gelen destekle sürüyor. Yazar ve oyuncu Ercan Kesal da bugün kart satışı yaparak Beyoğlu Sineması dayanışmasına katılacak.

Haziran ayı sonunda kapatılacağı açıklanan Beyoğlu Sineması’nı kurtarma projesi, sinema yazarları Cem Altınsaray ve Utku Ögetürk’ün önderliğinde imece çalışmalarla devam ediyor.

Beyoğlu Sineması’nın yaşaması için destek veren sinema ve dizi sektöründen oyuncular, şimdi kart satışlarına da farklı yöntemler ile katkıda bulunuyor.

Kendisi için kart satın alan oyuncuların destek videolarını sosyal medyadan paylaşmalarıyla eş zamanlı olarak şimdi de her hafta farklı sanatçılar Beyoğlu Sineması içinde kurulan bankodan kart satışını bizzat yapıyorlar.  Bu çerçevede 2 Ağustos Çarşamba akşamı 18.00-20:00 arasında oyuncu-yazar Ercan Kesal, Beyoğlu Sineması Kartı satacak.

#SinemamaSahipÇıkıyorum projesine destek vermek isteyenler, Beyoğlu Sineması’na giderek kartını sevdiği bir sanatçının elinden alırken keyifli bir anıyla dayanışmanın bir parçası olacak.

www.beyoglusinemasikarti.com

 

 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS