Arka Sokaklar 400. yeni bölüm fragmanına damga vuran sahne! - izle

A A

03.05.2016 - 16:26 Son Güncelleme:

Arka Sokaklar yeni bölüm için nefesler tutuldu ve büyük bekleyiş başladı. Son bölümde Hüsnü'nün vurulmasıyla yıkılan ekip ve ailesi neler yapacak? Arka Sokaklar 400. bölümde Hüsnü Çoban uyanacak mı? Tüm bu soruların cevabı bu akşam yanıt bulacak. Kanal D ekranının fenomen dizilerinden olan Arka Sokaklar 400. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar heyecan dolu yeni bölümüyle kaldığı yerden bu akşam devam ediyor. Arka Sokaklar 400. bölüm fragmanında gözyaşı sel oluyor! Hüsnü Çoban belirsizliği yeni bölümde son bulacak mı merak konusu oldu. Bu bölümde Hüsnü'nün kötüleşen sağlık durumu ve Mesut'un üzerine atılı suç, ekibi eskisinden de zor bir noktaya sürükler. Cuma akşamı ekrana gelecek olan Arka Sokaklar 400. bölüm fragmanları nefes kesecek. Soluk soluğa izleyeceğiniz kafaları karıştıran Arka Sokaklar 400. bölüm fragmanları ve merak edilen tüm detayları...

Arka Sokaklar 400. yeni bölüm fragmanına damga vuran sahne! - izle

Arka Sokaklar nefes kesen yeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Yönetmenliğini Orhan Oğuz'un yaptığı, yapımcılığını Erler Film'in üstlendiği ve başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan'ın yer aldığı Arka Sokaklar dizisinde heyecan kaldığı yerden bu akşam devam edecek.Heyecanla beklenen Arka Sokaklar 400. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Hüsnü Çoban öldü mü? Bu soru yeni bölümde netleşecek mi?

Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz ve Oya Okar’ın oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” bu akşam 4.kez “dalya” diyor ve 400.bölümü ile ekrana geliyor.

ARKA SOKAKLAR 400. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Mesut, Hakan ve Ali Maruf’un sinyalinin geldiği ormanlık alana doğru yoldadır. Ancak Maruf'un işini bitirmek isteyen biri daha vardır: Kadir, peşine çok sayıda adam takmış buluşma yerine doğru yola çıkmıştır. Sinyal noktasında yalnız Maruf'u bulmayı bekleyen ekip kendini ıssızda, bir sürü silahlı adamın ortasında, desteksiz bulur. Çatışma kaçınılmazdır, Sayıca az olan ekibimiz için ormanın ortasında hayatta kalma savaşı başlar.Suat, Nazike, Metin, Tekin, Zeliha yoğun bakım önünde perişan halde beklemeye devam etmektedir. Ancak Hüsnü kötüleşmeye başlar, tansiyonu düzensizleşmiş, nabız yükselmeye başlamıştır. Acilen ameliyata alınan Hüsnü’nün böbreklerinde sorun olduğu, bir tanesinin neredeyse işlevini kaybettiği, vücuttan sıvı atılamadığı bilgisi verilir. Böbrek tek başına ihtiyacı karşılayamadığı için tansiyon düzene girmez ise ne kadar daha dayanabileceği bilinmemektedir. Tekin perişan olmuş, bir köşede tek başına ağlamaktadır. Mesut yanına gider. Tekin içerisindeki tüm acıyı Mesut amcasına haykırır. Mesut bu sinirle emniyete gider.  Rıza babaya haber vermeden Kadir’in sorgusuna girer, Maruf yine kaçmayı başarmış, zamanında ona kol kanat geren Kadir ise bir şey bilmediğini iddia etmektedir. Mesut, adama sorduğu sorulardan her alamadığı cevap karşısında kendini kaybeder. Kadir sonunda dayanamaz ve sorguda bayılır. Hüsnü'nün kötüleşen sağlık durumu ve Mesut'un üzerine atılı suç, ekibi eskisinden de zor bir noktaya sürükler. Kendini bir dönüm noktasında bulan ekip, tüm darbelere rağmen sonuna kadar ayakta kalmak için ant içer. Dayanmak zor olabilir, ama direnmek mecburidir...

ARKA SOKAKLAR'DA GEÇEN HAFTA NELER OLDU?

Suat, Metin, Tekin, Zeliha Rıza babadan gelen haber üzerine fırlayıp evden çıkarlar. Hüsnü ambulansa bindirilir. Sağlık ekibi ilk müdahaleyi yapmakta, Mesut ise ambulansta konuşulanlar üzerine çıldırmaktadır.

Selin Mesut’u sakinleştirmeye çalışmakta, Hakan ise kendince, elinden geldiği kadar Aylin’e destek olmaktadır. Ayla ve Pınar’da soluğu hastanede alır. Ali Hakan ile beraber Reşat hocayı alıp hastaneye götürür. Aylin’de Yavuz’u arar ve acilen İstanbul’a gelmesini durumun kritik olduğu bilgisini verir.

Hüsnü fazlasıyla kan kaybetmiştir. Doktorlar panik halde müdahale etmeye devam etmektedir. Doktorların aralarında konuşmalarına Suat tanık olur. Suat’ı toparlamak Mesut’a düşer. Hüsnü’nün kalbi durur. Elektro şok uygulanmaya başlanır. Hüsnü yapılan hiçbir müdahaleye cevap vermemektedir. Çoluk çocuk herkes kapıda perişan haldedir. Bu sırada Reşat hoca hastaneden içeriye girer.

Yayın Tarihi : 06 Mayıs Cuma /2016

Yayın Saati  : 20.00     

ARKA SOKAKLAR 400. BÖLÜM 1. FRAGMANI

ARKA SOKAKLAR 400. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Arka Sokaklar Zirvedeki Yerini Koruyor!
Arka Sokaklar geçtiğimiz Cuma günü yayınlanan 399. Bölümü ile adını yine zirveye yazdırdı.

Kanal D’nin 10 yıldır ekranlarda olan fenomen dizisi Arka Sokaklar geçtiğimiz Cuma günü yayınlanan 399. Bölümü ile adını yine zirveye yazdırdı.

Haftaya 400.bölümü ile izleyicisi ile buluşacak olan Arka Sokaklar, Total’de 9,53, AB’de ise 7,18 reyting alarak iki hafta üst üste birinci oldu.

Arka Sokaklar dizisine yeni düşman geliyor

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar‘a Rıza Baba ve ekibine karşı yeni bir düşman geliyor.Son haftalarda fenomen karakter Hüsnü Çoban’ın ölüp ölmediğiyle gündemde olan Arka Sokaklar dizisine yeni bölümde bir düşman karakter daha katılacak. Daha önce Beyaz Karanfil, Kurtlar Vadisi Pusu ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizilerinde rol alan Buminhan Dedecan Arka Sokaklar‘a konuk olacak. Oyuncu dizide Cavit karakterini canlandıracak.