hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Arka Sokaklar yayın günü mü değişti? Arka Sokaklar neden pazartesi (bu akşam) yayınlanıyor?

  Arka Sokaklar yayın günü mü değişti Arka Sokaklar neden pazartesi (bu akşam) yayınlanıyor
  expand

  Cuma akşamı yeni bölümleri ile ekrana gelen Arka Sokaklar dizisi bu akşam yeni bölümü ile ekrana geliyor. Dizinin takipçileri tarafından ise yayın günü mü değişti sorgulamaları hız kazandı. Peki, Arka Sokaklar yayın günü mü değişti? Arka Sokaklar neden pazartesi (bu akşam) yayınlanıyor? İşte diziyle ilgili o detay.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Arka Sokaklar dizisi bilindiği üzere cuma akşamları Kanal D’de yayınlanıyor. Uzun yıllardır yayın hayatına başarılı bir şekilde devam eden diziyi bu akşam yayın akışında görenler nedenini merak ediyor.

  ARKA SOKAKLAR YAYIN GÜNÜ MÜ DEĞİŞTİ?

  Arka Sokaklar dizisinin yayın günü değişmedi. Arka Sokaklar bu hafta iki yeni bölümüyle birden izleyici karşısına çıkıyor. Başrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Ozan Çobanoğlu gibi oyuncuların yer aldığı Arka Sokaklar 20 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00’de 650. bölümüyle yayınlanacak.

  ARKA SOKAKLAR 650. BÖLÜM ÖZETİ

  Terör hücresi lideri Miran, Dilan’ın intikamını almak için kardeşi Baran’ı kullanıp yeni bir saldırı planlar. Aylin, Elif’e gün geçtikçe daha çok bağlanmaktadır. Serdar bu durumu Aylin’e yaklaşmak için bir fırsat olarak görür. Mushab’ın adamı Fazıl, Metin’e kurduğu tuzaktan sonra Şule’nin peşine düşer.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow