Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20. bölüm fragmanında büyük kavga! - İzle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20. bölüm fragmanında büyük kavga! - İzle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20. bölüm fragmanında büyük kavga! - İzle

Ekranların fenomen dizisi haline gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta bomba gibi bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Eşkıya Hükümdar Olmaz 20.yeni bölümünde, Ünal Kaplan'ın veliahtı olmayı kabul etmesi Hızır ve İlyas'ı çileden çıkarır. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz heyecan uyandıran 20. bölüm fragmanı ve ayrıntılar haberimizde...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanın dorukta olduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile kaldığı yerden devam edecek. Salı günlerinin reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yaşanan olaylarla bu hafta yine gündeme bomba gibi düşecek. Küçük yaşta yeraltı dünyasına giren ve bu yolda tepeye doğru tırmanışa geçen Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hayatını etkileyici bir şekilde gözler önüne seren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 20. bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz...

 

Başrollerini Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır'ın paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile 26 Ocak Salı akşamı saat 20:00'de ATV'de.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20. bölüm fragmanı

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 20. BÖLÜM ÖZETİ

Özlem'in ölümüyle birlikte yıkılan Alparslan'ı intikam ateşi sarar. Ünal Kaplan da veliahtı olarak Alparslan'ı seçerek kızını öldüren adamın akıbetini ona bırakır. Masada kendine yer bulan Alparslan'ın aklında ise sadece sevdiği kadının intikamını alıp kenara çekilmek yoktur. Çakırbeyli Ailesi'nden birinin sorgusuz sualsiz Ünal Kaplan'ın veliahtı olmayı kabul etmesi Hızır ve İlyas'ı çileden çıkarır. Ağabeylerinden onlara emanet kalan yeğenleri alenen ateşe atılmıştır. Nazlı ise bebeğinin doğumuyla birlikte yaşanan sıkıntıları bir nebze üzerinden atabilmişken diğer tarafta Meryem güçlükle savaşına devam eder. Dost bildiği insanların bebeği sahiplenip gözün aydına gittiklerini öğrenmesiyle sabrı taşar. Bu gidişatta O'nun için son çare olabilecek boşanma mevzusunu dile getirmesi ailesiyle karşı karşıya gelmesine sebep olur.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKMDAR OLMAZ KONUSU

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeraltı dünyasının ünlü ismi Hızır'ın davasını ve aşkını anlatıyor. Hızır Çakırbeyli, sevda adamıdır. Sevmekten hiç kaçmaz, sevilmeyi de pek sever. Hayatındaki tüm kadınların odağında olmak ister; annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin. Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakâr bir babadır. Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir. Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır. Devlet "bazı" gayrımeşru faaliyetleri kontrol etmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür. Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir. Teklif öyle iki tarafı keskin bir kılıçtır ki, kabulü halinde "mafya" ailesine ihanet, reddi hali ise ebediyen mahkûmiyettir. Devletin, Hızır Çakırbeyli'ye koltuğunu vaat ettiğini farkeden büyük patron Ünal Kaplan, etrafını ihanetle örülü bir ağla çevirir.