magazin haberleri

Gelinim Mutfakta'da kim elendi? İşte puan durumu ve haftanın birincisi!

Gelinim Mutfakta'da kim elendi? İşte puan durumu ve haftanın birincisi!

Gelinim Mutfakta haftanın birincisi 15 Mart puan durumu açıklandıktan sonra ortaya çıktı.. Hafta boyunca yarışmada kalabilmek ve altınların sahibi olabilmek için yarışan gelinler genel tablodaki yerlerini almayı sürdürdü. Peki, bu hafta Gelinim Mutfakta’dan elenen isim kim oldu?

gelinim mutfakta kim elendi?” sorusu bugünkü puanların açıklanmasının ardından ortaya çıktı. Dönem dönem gergin anların yaşandığı yarışma programında gelin adayları performansları ile üst sıralarda yer almaya çalıştı.

İşte bugün fenomen yarışma programında yaşananlar ve hafta boyunca elde edilen puan durumları…

Gülderen Hanım, "Gülcan'ın Köşesi" olarak bilinen yere oturup düşüncelerini söylemeye başladı. Söylediği cümleler arka arkaya birbirinden bağımsız olunca ortaya tuhaf açıklamalar silsilesi çıktı. Bir de şarkı söyleyince ortam eğlenceli hale döndü. Fanlarını da unutmayan Gülderen Hanım, sevgi dolu sözlerle köşesinden ayrıldı. Onu izleyen gelinler durumu eğlenceli bulduklarını söylediler. Kaynanalar ise, onu yermeye başladılar. Özellikle Reyhan Hanım söylediği şarkı nedeniyle sesini çok kötü bulduğunu söyledi. Gülderen Hanım da, köşeyi ele geçirme nedenini Reyhan Hanımı kıskandığı için olduğunu söyleyince odada tartışma başladı.

15 MART 2019 PUAN DURUMU

Günün en düşük puanını alan gelinleri 11 puanla Ezgi ve Güneş oldu.

Günün birincisi ve çeyrek altının sahibi gelin 16 puanla Gülcan oldu. 14 puan alan Neslihan günü ikinci sırada tamamladı.

GELİNİM MUTFAKTA'DA KİM ELENDİ?

15 Mart 2019 tarihli puan durumu açıklandığı anda programdan elenen isim ve haftanın birincisi ortaya çıktı.

Haftanın en düşük puanını alarak fenomen programa veda eden isim 56 puanla Neslihan oldu. Ezgi ise 59 puan alarak kıl payı yarışmada kaldı.

HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Haftanın en yüksek puanını alarak 5 altın bileziğin sahibi olan gelin 73 puanla Gülcan oldu. Güneş ise 60 puan alarak haftayı ikincilikle tamamladı.

11 MART PAZARTESİ PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ…

12 MART SALI PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ…

13 MART ÇARŞAMBA PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ…

14 MART PERŞEMBE PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ…

 

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS