İlkim Karaca kimdir, kaç yaşında, nereli?

İlkim Karaca kimdir, kaç yaşında, nereli?

İlkim Karaca kimdir, kaç yaşında, nereli?

Demet ve Alişan'la Sabah Sabah programına konuk olan İlkim Karaca hakkında detaylar merak ediliyor. İlkim Karaca kimdir, kaç yaşında, nereli?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Cem Karaca'nın eşi olarak bilinen İlkim Karaca bugün Demet ve Alişan'la Sabah Sabah programına konuk oldu. İlkim Karaca, Kim Milyoner Olmak ister ve O Ses Türkiye gibi programlara katılan İlkim Karaca hakkında araştırmalar devam ediyor. Peki İlkim Karaca kimdir, aslen nereli? İşte İlkim Karaca hakkında merak edilenler...

 İLKİM KARACA KİMDİR?

Cem Karaca’nın eşi olarak tanınan İlkim Karaca 1960 yılında doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nı bitirdi ve müzik öğretmeni oldu. Mandolin, kanun ve bağlama çalabilen İlkim Karaca, kendi yazdığı şiirleri vardır ve bazılarını bestelemiştir. İstanbul Radyosu’nda Cem Vakfı kurucularından İzzettin Doğan Bey'in yakın arkadaşı da olan babası Hasan Hüseyin Erkan vasıtasıyla Cem Radyo’da da işe başladı. Başında üç evlilik geçen İlkim Karaca, üçüncü ve son evliliğini Cem Karaca ile yaptı. O Ses Türkiye ve Kim Milyoner Olmak İster yarışmalarına katıldı.