Merak edildi: Kardeşlerim Cemile kimdir, ayrıldı mı? Nilsu Yılmaz nereli, instagram adresi nedir?

A A

23.04.2022 - 18:59 Son Güncelleme:

Kardeşlerim dizisinde Cemile karakterine Nilsu Yılmaz hayat veriyor. Cemile karakteri Kardeşlerim dizisinde dikkat çekmeye devam ediyor. Peki ama Kardeşlerim dizisinde Cemile'ye hayat veren Nilsu Yılmaz kimdir?

Merak edildi: Kardeşlerim Cemile kimdir, ayrıldı mı? Nilsu Yılmaz nereli, instagram adresi nedir?

Nilsu Yılmaz, Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Nilsu Yılmaz daha önce canlandırdığı karakterlerle tanınmıştı. Peki ama Kardeşlerim dizisinde Cemile'yi canlandıran Nilsu Yılmaz nerelidir? İşte Kardeşlerim Cemile hakkında bilgiler...

Kardeşlerim Cemile kimdir? 

Kardeşlerim dizisinde Cemile ablasının müzikholde çalıştığını görmüştür. Cemile ablasına ''Kaçtığın adam burada çalışmana nasıl izin veriyor? Onun yüzünden mi burada çalışıyorsun?'' dedi. Cemile yurttan ayrıldıktan sonra kendi hayatını yaşamak istediğini dile getirdi. 

Nilsu Yılmaz kimdir?

Geçen sezon Kırmızı Oda dizisinde oynayan Nilsu Yılmaz'ın 18 yaşında ve İzmirli olduğu biliniyor. Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nde tiyatro bölümünden mezun olan Nilsu Yılmaz eğitimine Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Ana Sanat Dalı'nda devam ediyor. 1,77 cm boyunda ve 50 kilo olan Nilsu Yılmaz'ın daha önce Ufak Tefek Cinayetler, 20 Dakika, Davetsiz Misafir, Payitaht Abdülhamid, Aşk Tesadüfleri Sever gibi yapımlarda tol almıştır. Nilsu Yılmaz yeni sezonda Kardeşlerim dizisinde yer almaya devam ediyor.