magazin haberleri

Nick Cordero hala komada: Bir mucize bekliyorum!

Koronavirüse yakalanan ve 60 gündür yaşam mücadelesi veren Nick Cordero'nun eşi Amanda Kloots, "Hiç durmadan dua ettiğini ve bir mucize beklediğini" söyledi.Rol aldığı tiyatro oyunlarıyla tanınan 41 yaşındaki Nick Cordero'nun, covid-19 ile mücadelesi sürüyor.

Daha önce virüsün yol açtığı komplikasyonlar nedeniyle sağ bacağı kesilen Cordero'nun eşi Amanda Kloots, sosyal medya hesabından eşinin sağlık durumu ile ilgili gelişmeleri paylaşıyor.

İki aydır komada olan Cordero'nun eşi Kloots, önceki gün de eşiyle birlikte çekilen bir fotoğraflarını paylaşarak "Bir mucize olması için dua ediyorum" diye yazdı.

Amanda Kloots, kocasının geçen şubat ayındaki Sevgililer Günü'nde kendisine "Gelecek belirsiz, yol ise çok açık değil. Ama sen yanımda olduğun sürece bütün yolları korkusuzca yürürüm" dediğini hatırlatarak "Bugün 60'ncı gün ve ben onu her zamankinden daha fazla özledim" diye yazdı.

Kloots, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda sürekli dua ettiğini ve bu duaların bazen umulmadık bir şekilde cevap bulduğunu da belirtti.

Tiyatronun saygın ödüllerinden Tony'ye de aday gösterilen Nick Cordero'nun sağ bacağı geçtiğimiz nisan ayında corona virüs kaynaklı komplikasyonlar nedeniyle kesilmişti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS