hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  SON DAKİKA! Survivor Nagihan Karadere doping aldı mı? Nisa'dan kortizon ve steroid göndermesi! Nagihan kortizon kullandı mı? Doping ve steroid nedir?

  SON DAKİKA Survivor Nagihan Karadere doping aldı mı Nisadan kortizon ve steroid göndermesi Nagihan kortizon kullandı mı Doping ve steroid nedir
  expand

  Doping kullandı mı? sorgulatması hız kazandı. Survivor 2022 All Star yarışmasına Nagihan ve Nisa arasındaki tartışma damga vurdu. Konseyde Nagihan ve Nisa arasında ipler gerildi. Nisa'dan Nagihan'a 'doping' ve 'steroid' göndermesi geldi. Nagihan ise sinirine hakim olamadı. Türkiye Atletizm Federasyonu, TV8'de yayınlanan Survivor programında yarışan eski milli atlet Nagihan Karadere hakkındaki doping iddialarına yönelik bir açıklama yaptı. Milyonlarca kişi Survivor Nagihan kimdir, doping kullandı mı? Nagihan Karadere neden diskalifiye oldu, rekor koşusu sayılmadı? sorularını araştırıyor. Türkiye Atletizm Federasyonu, 400 metre engelli branşında 55.09'luk Türkiye rekorunu 2011'den bu yana elinde tutan eski milli atlet Nagihan Karadere'nin dopingden yakalandığı iddiasının gerçeği yansıtmadığını bildirdi.İşte Nagihan ve Nisa arasındaki diyalog...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Nagihan ve Nisa arasındaki gerginlik günlerdir sürüyor. Nagihan doping kullandı mı, neden diskalifiye edildi? sorusu aratılıyor. Nagihan Karadere konseyde psikolojik sorunlar yaşadığını belirterek kızıyla ilgili problemler yaşadığını belirtti. Nisa ve Nagihan arasında ise doping ve steroid diyalogu dikkat çekti. 

  ''Steroidler beynini yakmış''

  Nagihan, ''Nisa'nın bir söylemi olmuş. Steroidlerin beynini yakamış gibi.'' diyerek cümlesine devam etti. 

  Konseyde Nisa, Nagihan için ''Senin bu steroidlerin beynini yakmış.'' ifadesini kullandı. 

  ''Doping testinden yakalandın''

  Yeni bölüm fragmanında Nisa, ''Daha önce bu problemleri olduğunu biliyorum. Doping testinden yakalandın ya...'' dedi. 


  ''Rekorum orada''

  Nagihan ise, ''Ben dopingden yakalanmadım. 11 yıllık rekorum hala orada bekliyor.'' yanıtını verdi.   Nagihan Karadere için "doping" açıklaması

  Türkiye Atletizm Federasyonu, TV8'de yayınlanan Survivor programında yarışan eski milli atlet Nagihan Karadere hakkındaki doping iddialarına yönelik bir açıklama yaptı.
  Türkiye Atletizm Federasyonu, 400 metre engelli branşında 55.09'luk Türkiye rekorunu 2011'den bu yana elinde tutan eski milli atlet Nagihan Karadere'nin dopingden yakalandığı iddiasının gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
  Türkiye Atletizm Federasyonu da gündem olan Nagihan Karadere hakkında açıklama yaptı. Federasyondan yapılan açıklamada,Survivor'da yaşanan ve atletizmin imajını olumsuz etkileyen tartışmalarla ilgili açıklama yapılma gereğinin doğduğu belirtildi. Eski milli atlet Nagihan Karadere ile ilgili mesnetsiz iddiaların ortaya atıldığı ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Kariyeri boyunca 10 yıldan fazla milli formayı giyen Karadere'nin zamanında dopingden yakalandığı iddia edilmiş ve karalanmaya çalışılmıştır. 400 metre engelli branşında 55.09'luk Türkiye rekorunu 2011'den bu yana elinde tutan Nagihan Karadere'nin zamanında dopingden yakalandığı iddiası gerçeği yansıtmamaktadır. Bu vesileyle kamuoyunu bilgilendirirken, popüler mecralardaki tartışmaların atletizmin imajına zarar verdiğini hatırlatıyor, hem katılımcıları hem de program yapımcılarını bu gibi konularda daha hassas olmaya çağırıyoruz."

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow