magazin haberleri

Survivor'da kim elendi? 25 Şubat son bölümde Survivor’dan elenen isim kim oldu?

Survivor'da kim elendi? 25 Şubat son bölümde Survivor’dan elenen isim kim oldu?

“Survivor 2020’den kim elendi?” sorusu SMS’te yüksek oy alan iki yarışmacının elenmesi için potaya soktuğu 2 ismi açıklamasıyla birlikte ortaya çıktı. Ada konseyinde yapılan genel oylamada en fazla oyu alan yarışmacı Derya olmuştu. Peki, diğer adayların da belli olduğu Survivor’da kim elendi, son bölümde en yüksek oyu kimler aldı?

Survivor’da en yüksek oyu alan yarışmacılar Barış ve Ersin olarak açıklandı. Bu iki yarışmacı genel ada konseyinde adı çıkan Derya’nın yanına 2 isim daha belirlediler.


İlk olarak kararını açıklayan isim Barış oldu. Barış elenmesi için Derya’nın yanına Melis’i önerdi. Ersin ise sıra kendisine geldiğinde yarışmacı arkadaşlarıyla konuştuğunu belirterek program için taktik uygulayacaklarını söyledi. Elenmesi için potaya Mert’i gönderen Ersin böylelikle üçüncü eleme adayını da belirlemiş oldu.


SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?


Melis, Derya ve Mert’in potada olduğu gecede rakiplerinden daha az oy alarak Survivor 2020’ye veda eden yarışmacı Melis oldu. Böylelikle genel konseyde adı çıkan Derya ile Ersin’in söylediği Mert yarışmada kalmış oldu.Survivor'da kim elendi, adadan kim gitti? İşte 25 Şubat 2020'de Survivor'dan elenen isim


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS