hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Üç Kız Kardeş Nesrin kimdir? Nesrin öldü mü? İclal Aydın kaç yaşında?

  Üç Kız Kardeş Nesrin kimdir Nesrin öldü mü İclal Aydın kaç yaşında
  expand

  KANAL D'de yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinin karakterleri ve oyuncuları merak ediliyor. Üç Kız Kardeş dizisinde Nesrin karakteri dikkat çekti. İclal Aydın, Üç Kız Kardeş dizisinde Nesrin karakterine hayat veriyor. Peki ama Nesrin kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Üç Kız Kardeş dizisi oyuncuları arasında yer alan İclal Aydın son bölümde dikkatleri üzerine çekti. İclal Aydın sevilen dizide doğduğu topraklardan kopmak için elinden geleni yapan bir karakteri canlandırıyor. İşte İclal Aydın hakkında bilgiler…

  İclal Aydın kimdir?

  Nesrin, Sadık’ın aksine doğduğu topraklara kök salmak değil, o topraklardan kopmak için elinden geleni yapan bir kadındır. Hiçbir zaman Ayvalık’ı ve o dar çevreyi sevmemiş, kendisini onların içinde hep mutsuz ve baskı altında hissetmiştir. Kızları ve Sadık sebebiyle topraklarına dönmek zorunda kalsa da hiçbir zaman gerçek anlamda mutlu olamayacaktır. Nesrin’in hayata karşı bitmek tükenmek bilmeyen bir kavgası vardır. Ailede onun koyduğu kurallar geçerlidir. Onun bu kuralcı tavrı, öğretmen olmasıyla ilgili olsa da Nesrin doğuştan baskın bir karakterdir. Sadık buna sırf onu sevdiği için boyun eğse de gün geçtikçe Nesrin’in bu başına buyrukluğundan çok rahatsız olacaktır. Nesrin ne yaptıysa ailesi için yapmıştır. Ama bunun Nesrin’in hırslarıyla ilgili olduğunu herkes bilmektedir. Kızlar, ellerinden kayıp gitmek üzereyken Nesrin ve Sadık’ın bitmek bilmeyen hesaplaşması başlayacaktır.
   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow