Zuhal Topal’la Yemekteyiz Deniz kimdir? Yemekteyiz Sinan Deniz Çelik kaç yaşında, instagram adresi nedir?

A A

25.01.2022 - 01:59 Son Güncelleme:

Yemekteyiz yarışmacısı Deniz gündem oldu. Yeni hafta yarışmacıları arasında yer alan konuklar araştırılıyor. TV8’de yayınlanan Yemekteyiz programına katılan Deniz Bey giyimi ve tarzıyla dikkat çekti. İlk günün ev sahibi Hüseyin Bey olurken diğer yarışmacılar da yorumlarıyla ilgi gördü. Zuhal Topal’ın sunduğu Yemekteyiz programının 24 Ocak 28 Ocak tarihleri haftasındaki yarışmacıları oldukça renkli karaktere sahip. Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacıları arasında Hüseyin, Deniz, Elif ve Nuray yer alıyor. İşte Yemekteyiz’in yeni yarışmacısı Deniz hakkında bilgiler…

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Deniz kimdir? Yemekteyiz Sinan Deniz Çelik kaç yaşında, instagram adresi nedir?

Yemekteyiz programının yeni yarışmacısı Deniz Bey yeni haftaya şık bir başlangıç yaptı. Yarışmacı ayrıca Hüseyin beyle polemiğe girdi.  Sevilen sunucu Zuhal Topal'ın sunduğu gündüz kuşağı programı Yemekteyiz'in yeni hafta yarışmacıları arasında yer alan Hüseyin, Deniz, Elif ve Nuray adlı yarışmacıların yaşamları sorgulanıyor. Yemekteyiz’in eğlenceli yarışmacısı Deniz Bey kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Yemekteyiz Deniz kimdir?

Yemekteyiz yarışmacısı Deniz Bey kombinleriyle ve şıklığıyla dikkat çekti. Yarışmacı ilk gün Hüseyin beyle atıştı. Deniz Bey hakkında bilgiler ilk bölümde netleşecek.  

Sinan Deniz Çelik kimdir?

Resim öğretmenidir. 31 yaşındadır. Tekstil tasarımı yapıyor. Masaların benim için özel olması gerekiyor diyen Sinan Deniz Çelik, ''Ekonomik sebepleri bir kenara koyarım ama düşünülmüş masa olması gerekiyor.'' ifadelerini belirtti.