Clash of Clans'ın Yeni TV Reklamı Yayınlandı!

Clash of Clans'ın Yeni TV Reklamı Yayınlandı!

Reklam, büyük yapımlara ders olur nitelikte..

Clash of Clans için yayınlanan TV reklamı, AAA kalitedeki oyunlara ders olur nitelikte!

Mobil camiasının severek oynadığı stratejik savaş oyunlarından biri olan Clash of Clans için yeni bir TV reklamı yayınlandı.

Geride bıraktığımız birkaç gün önce yayınlanan bu reklam, açıkçası mobil oyun pazarının ne kadar ciddi bir derecede büyümeye gittiğine dair güzel bir hatırlatma oldu diyebiliriz. AAA olarak nitelendirdiğimiz büyük bütçeli oyunların çoğundan daha kaliteli ve daha akılda kalıcı bir reklam çalışması ortaya çıkmış. Oyuncuların yanı sıra oyunlara ilgisi olmayan insanların da ilgisini çekebilecek olan Clash of Clans reklamı, izleyenler tarafından oldukça olumlu tepkiler alıyor. Oyunu bilmeyenler için ufak bir tanıtım yapacak olursak;
 

Clash of Clans nedir? Clash of Clans nasıl oynanır?


Clash of Clans, online bir savaş oyunudur. Oyunun başlangıcında size verilen bir kötü geliştirerek, tarafınıza gerçekleştirilen saldırıları engelleyerek köyünüzü olabildiğince korumalısınız. Oyun tamamen savunma ve saldırı üzerinedir. Savunma tarafında köy binasının seviyesine göre size verilen duvar ve savunma silahlarını kurarak köyünüzü gerçekleştirilen saldırıları geri savurabilirsiniz.

Dünya genelinde oldukça büyük ilgi gören oyun, ülkemizde de sevilerek oynanmaktadır. Clash of Clans'da klan kalenizi onardıktan sonra bir klana katılabilirsiniz. Klanda son tarafta yer alan sohbet bölümünde klandaki insanlarla sohbet edebilir ve yardım isteyebilirsiniz. Klana katılmanın en güzel yanı belkide, klandaki kişilerden asker talep edebilmenizdir. Askerler geliştirilebilir yapıya sahip oldukları için sizin köy seviyeniz güçlü askerler üretmeye yetmeyebilir. Sizin askerlerinizden daha güçlü ve yüksek seviyeli askerler talep ederek, oldukça etkili saldırılar gerçekleştirebilirsiniz.

 

Clash of Clans TV Reklamı

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS