PES 2021 fiyatı ne kadar? PES 2021 mobile steam! Efootball ne zaman çıkacak? PES 2021 özellikleri

PES 2021 fiyatı ne kadar? PES 2021 mobile steam! Efootball ne zaman çıkacak? PES 2021 özellikleri

PES 2021 fiyatı ne kadar? PES 2021 mobile steam! Efootball ne zaman çıkacak? PES 2021 özellikleri

eFootball PES 2021 Season Update satışa çıktı. Futbol serisinin merakla beklenen oyunu PES 2021 artık satışta! Birçok oyunsever PES 2021 fiyatının ne olduğunu merak ediyor. Peki ama Efootball PES 2021 mobile steam ne zaman çıkacak?

Yeni adı eFootball olan PES serisinin yeni oyunu eFootball PES 2021 Season Update satışa çıktı. Bunun üzerine Konami, etkileyici bir çıkış fragmanı yayınladı. Peki ama PES 2021 fiyatı ne kadar? PES 2021 mobile steam! Efootball ne zaman çıkacak? İşte PES 2021 özellikleri! 

PES 2021 fiyatı ne kadar?

PES 2021 yeni bir oyun olarak kullanıma açıldı ve eFootball PES 2021 SEASON UPDATE standart edition versiyonu PS4 için Playstation Store'da 199 TL'den satışa sunuldu.

PES 2021'deki farklılıklar neler?

Microsoft Store üzerinde oluşan sızıntı sonrasında eFootball PES 2021 Season Update, Haziran ayı içerisinde resmi olarak duyurulan oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirildi. Yeni oyun, geliştirici ekibin kaynaklarını büyük ölçüde yeni nesil için geliştirilmekte olan eFootball PES 2022 oyununa aktarmasından dolayı farklı bir şekilde satışa sunulmasına karar verilmişti. Serinin önceki oyunlarının aksine eFootball PES 2020 için bir sezon güncellemesi olarak oyuncuların beğenisine sunulması uygun bulunmuştu. eFootball PES 2021 Season Update, eFootball PES 2020 oyununun yanında yeni sezon için takım ve oyuncu güncellemelerinin yanı sıra UEFA EURO 2020 moduna da sahip. Bununla birlikte devam eden salgının etkisine bağlı olarak, gerçek yaşamdaki bazı futbol ligleri ve / veya turnuvalar ile ilgili ani kural değişiklerinin yaşanabileceği ve nedenle de oyundaki kurallar ile uyumsuzluğun meydana gelebilecek. Dahası ise yeni güncellemeler ile ligleri ve turnuvaları etkileyen başka değişiklikler de yaşanabilecek.

Bunun yanında partner kulüpler olan Juventus, Barcelona, Bayern Münih ve Arsenal ile online maçlar yapmak isteyen kullanıcılar için yaklaşık 20 TL farkla CLUB EDITION versiyonları da satışa çıkmış oldu.

eFootball PES 2021 SEASON UPDATE'in PSN store'daki açıklamalarında şunlar yer aldı;

Bazı lisanslı liglerin ve takımların en son verilerinin güncelleme sonrası yayında mevcut olmayacağını lütfen unutmayın. Bu güncellemeyi indirmek için internet bağlantısına ihtiyacınız olacak. Daha fazla bilgi için resmi web sitesine göz atabilirsiniz.

*COVID-19'un devam eden etkisi sebebiyle gerçek yaşamdaki bazı futbol liglerinde ve/veya turnuvalarında ani kural değişiklikleri yaşanabilir. Bunun sonucunda oyundaki kurallar, gerçek yaşamdaki karşılıklarıyla kusursuz bir şekilde örtüşmeyebilir. Gelecek güncellemeler ile önceden haber verilmeden ligleri ve turnuvaları etkileyen başka değişiklikler de yapılabilir.

eFootball PES 2021 Season Update* ile PES'in 25. yılını kutluyoruz; bu güncellemeyi şimdi özel yıl dönümü fiyatıyla edinebilirsiniz!

*Bu ürün, eFootball PES 2020'nin (2019 Eylül ayında yayınlanmıştı) güncellenmiş sürümüdür ve en yeni oyuncu verilerini ve kulüp kadrolarını içerir. Bazı liglerin kadrolarının yayından sonra güncelleneceğini lütfen unutmayın.

Oyunun bu sürümünü satın alarak aşağıdaki myClub içeriğine sahip olun:

• 3 Oyuncu Sözleşmesi Bileti x 10 hafta

• Premium Temsilci x 10 hafta

*Premium Temsilciler, hangi sürümü olursa olsun satın almış olduğunuz kulübün oyuncuları dahil çok çeşitli kulüplerdeki oyuncularla sözleşme imzalayabilir.

Ayrıca şu satın alma bonusunu içerir:

• 2.000 myClub Parası

*Ön sipariş bonusu, satın alma bonusu ve myClub içeriği sadece oyunu satın almak için kullanılan hesapta alınabilir. 

*Ayrıca ön sipariş verilebilecek birkaç Club Edition mevcut. Oyunun tüm sürümlerine dair ayrıntılar için resmi eFootball PES 2021 Season Update web sitesine göz atın.

Ürün Özeti

eFootball PES 2021 Season Update, geçen seneki ödüllü eFootball PES 2020 oyununun yanında yeni sezon için çeşitli takım ve oyuncu güncellemeleri içerir. Ayrıca UEFA EURO 2020™ moduna da sahiptir ve tüm bunlar özel yıl dönümü fiyatıyla geliyor!

・En Büyük Kulüpler

Almanya şampiyonu FC Bayern München, İspanya şampiyonu FC Barcelona, dünya devleri Manchester United ve özel PES partneri Juventus gibi dünya futbolunun en büyük takımlarıyla oynayın!

・myClub

Sıfırdan kendi hayal takımınızı kurarak dünyanın dört bir yanından insan rakiplerle karşı karşıya gelin.

・Matchday

Gerçek yaşamdaki futbol rekabetlerinin tema olarak alındığı online PvP etkinliklerinde ve diğer büyük maçlarda mücadele edin.

・Ana Lig

Bu sürükleyici tek oyuncu modunda bir futbol kulübünün başına geçin ve takımınızı zirveye taşıyın.

*Online oynamak için ücretli bir PlayStation®Plus aboneliği gereklidir.

Çok oyunculu çevrimdışı (2-4 oyuncu)

Çevrimiçi çok oyunculu (2 22 oyuncu) Ücretli bir PlayStation Plus üyeliği gereklidir. Çevrimiçi özellikler, bir hesabınızın olmasını gerektirir ve hizmet koşullarımıza (playstationnetwork.com/terms-of-service), gizlilik ilkemize (playstationnetwork.com/privacy-policy) ve oyun yayıncısının gizlilik ilkesine tabidirler.

DUALSHOCK 4 titreşim işlevini kullanır.

PS4 Pro konsolunda gelişmiş oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

İsteğe bağlı Oyun İçi satın almalar

Çevrimiçi özellikler bir hesap gerektirir ve hizmet koşullarına (playstationnetwork.com/terms-of-service), gizlilik ilkesine (playstationnetwork.com/privacy-policy) ve oyun yayıncısının gizlilik ilkesine tabidir.

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.

Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.

Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.