İşte 2016'da FIFA kokartı takacak 34 Türk hakem

İşte 2016'da FIFA kokartı takacak 34 Türk hakem

Futbolda 2016 FIFA kokartlı hakemlerin listesi belirlendi. İki Türk hakem listeden çıkartılırken yerlerine yeni hakemler alındı.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) internet sitesinde yer alan açıklamada, 2016'da kokart takacak hakem listesinin belirlenerek ||5|| ile paylaşıldığı bildirildi.


FIFA'nın da onayladığı listede toplam 34 Türk hakemin yer aldığı kaydedildi.


Cüneyt Çakır, Hüseyin Göçek, Halis Özkahya, Mete Kalkavan ve Ali Palabıyık yeniden listede yer alırken Barış Şimşek ve Tolga Özkalfa'nın yerine Alper Ulusoy ile Deniz Ateş Bitnel yeni FIFA hakemleri oldu.  


İşte Mustafa Denizli'nin ilk transferi


Bahattin Duran, Tarık Ongun, Mustafa Emre Eyisoy, Mehmet Cem Satman, Orkun Aktaş, Kemal Yılmaz, Ekrem Kan, Ceyhun Sesigüzel, Fevzi Demirhan ile Kerem Ersoy ise yardımcı hakem olarak 2016'da görev yapacak. 


Kamil Çetin, Ozan Soykan, Sabit Selvi ve Serhat Çelik FIFA futsal hakemleri olarak belirlenirken, Murat Ergin Gözütok, Yeliz Topaloğlu, Özcan Sultanoğlu ile Bülent Kökten de FIFA plaj futbolu hakemleri olarak listeye girdi.


Xperia Z5’in dikkat çeken 5 özelliği


FIFA kadın hakemleri olarak Melis Özçiğdem, Neslihan Muratdağı, Sibel Kolçak ve Dilek Koçbay belirlenirken; Deybet Gök, Sibel Yamaç Tamkafa, Betül Nur Yılmaz, Belgin Kumru kadın yardımcı hakemler oldular.


Fatma Özlem Tursun ise FIFA futsal kadın hakemi olarak 2016 listesine alındı.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS