Mustafa Cengiz Galatasaray'a yeni bir sponsor buldu

Mustafa Cengiz Galatasaray'a yeni bir sponsor buldu

Galatasaray'da Başkan Mustafa Cengiz'in Sarı-kırmızılı ekibe sponsorluk için Amerikalı dünya devi bir şirketle anlaştığı öğrenildi.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, seçilmeden önce takıma dünya çapında sponsorlar kazandıracağını vadetmişti.


Cengiz, görevde henüz 1 ayını doldurmadan ilk icraatını gerçekleştirdi. Güneş'in haberine göre Sarı-Kırmızılılar, 2010 yılında ABD'de kurulan ve yıllık 2 milyar dolardan fazla bir gelire sahip olan Jeunesse Global ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Taraflar arasındaki tüm resmi işlemler gerçekleşti. İmza töreni önümüzdeki günlerde Türk Telekom Stadı'nda yapılacak. 


9 ay önce Türkiye pazarına giren ve her geçen gün büyüyen Jeunesse Global ile çorap sponsorluğu için anlaşıldı. Ayrıca Türk Telekom Stadı'ndaki reklam panolarında şirketin reklamları yapılacak. Anlaşmanın detayları hafta içi Türk Telekom Stadı'nda yapılacak olan imza töreninde açıklanacak. Galatasaraylı futbolcuların sahaya çıktığı çoraplarda şirketin ismi yazacak. Şirketin Galatasaray'ı seçmesindeki en büyük  neden ise Avrupa'da ve dünyada tanınır bir takım olması olarak belirtildi.


JEUNESSE GLOBAL


Jeunesse; 09.09.09 tarihinde saat 09:00’da Amerika’da çalışma faliyetlerine başlayan ve kök hücre teknolojisiyle geliştirdiği Anti-aging (yaşlanma karşıtı) ürünlerini network marketing sistemiyle pazarlayan global bir şirkettir.


Çin kültüründe 9 sayısı sembolik olarak uzun ömürlülüğü ifade ediyor. Jeunesse Fransızcada genç demektir.


Jeunesse’in amacı anti-aging piyasasında insanların daha genç görünümü ve daha genç hissetmeleri için çözümler bulmaktır. Çünkü insanlar kendilerini daha uzun bir süre için daha genç hissetmek istiyor. İnsanlar genç kalarak yaşlanmak istiyor. İşte burada Jeunesse’un etkili anti-aging ürünleri devreye giriyor. Randy Ray & Wendy Lewis ve Scott Lewis Jeunesse’in kurucularıdır.


Ayrıca Jeunesse Global, geçtiğimiz senelerde 4 farklı ödül programı tarafından 'Yılın Şirketi' dahil toplam 18 ödüle layık görüldü. 2009'da kurulan ve 60'ı aşkın ülkede faaliyet gösteren şirketin cirosu 1.1 milyar dolar seviyesinde

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS