Mi TV 4A 40 Horizon resmiyet kazandı

Mi TV 4A 40 Horizon resmiyet kazandı

Mi TV 4A 40 Horizon resmiyet kazandı

Xiaomi, önümüzdeki ayın başında yeni bir akıllı TV piyasaya süreceğini duyurdu. Bu, 1 Haziran 2021’de piyasaya sürülecek Mi TV 4A 40 Horizon Sürümü olacak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Çinli teknoloji devinin son tweet’ine göre, yeni akıllı televizyon, her tarafta minimum çerçeveyle sunulan Horizon Display’e sahip olacak. Şirket, çerçevesiz bir tasarımla reklamını yapıyor ve TV’yi bir resim posterinde de sergiledi. Tweet’e bakan Mi India, TV’nin “Sürükleyici bir deneyim sunacağını belirtti. Görseller çok güzel. Gerçekten bir sanat çalışması.” İşte Mi TV 4A 40 detayları.

Ne yazık ki, şirket gelecek ürünle ilgili herhangi bir özel ayrıntıdan ve spesifikasyondan bahsetmekten kaçındı. Bununla birlikte, yeni akıllı TV’nin, Eylül 2020’de piyasaya sürülen Mi TV 4A Horizon Edition ile benzer olması muhtemel. Bu model, 32 inç ve 43 inç olmak üzere iki farklı boyutta piyasaya sürüldü.

Dolayısıyla, bu TV’nin 40 inç ekranıyla her iki model arasındaki boyutu doldurmasını bekleyebiliriz. Daha önce piyasaya sürülen TV’lerin her ikisi de yüzde 90’dan fazla ekran / vücut oranı sundu ve FHS (1920x1080px) çözünürlüğe kadar kapasiteye sahipti. Cihazın altında, TV’ler 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolama ile eşleştirilmiş Mali 450 MP3 GPU’lu bir Amlogic Cortex A53 dört çekirdekli işlemci barındırıyordu.

Bunlar ayrıca Android Pie’yi de çalıştırdı ve Xişaomi’nin PatchWall özelliği ile birlikte gönderildi. Yaklaşan Mi TV 4A 40’ın fiyatlandırması bilinmemekle birlikte 32 inç ve 43 inç modelin sevk ettiği 180-315 ABD Doları fiyat etiketi arasında olması bekleniyor.