Outlast 2 için demo müjdesi geldi

Outlast 2 için demo müjdesi geldi

Red Barrels tarafından geliştirilen ve korku oyunlarına yeni bir soluk kazandıran Outlast serisinin ikinci oyunu için demo müjdesi geldi. Korkmaya tekrar hazırlanın !

Sürükleyici senaryosu ve kendine has oyun dinamikleriyle Outlast, şüphesiz çıkışından itibaren birçok oyuna ilham kaynağı olmuştur. Serinin ilk oyununun çıkış tarihi 4 Eylül 2013′ tür. İlk olarak Steam’ den satışa sunulmasının ardından büyük bir kitle ve başarı elde eden oyun, konsollarda da yerini almıştı. Müstehcen görüntüler sunduğundan dolayı büyük tepkilerde alan oyun yinede devamlılığını sürdürüp kendisine büyükçe bir kitle oluşturmayı başarmış durumda. Whistleblower adlı DLC nin ardından serinin ikinci oyunu duyurulmuştu. İlk oyunda karakterimiz Miles Upshe adında araştırmacı bir gazeteci idi. Akıl hastahanesinde geçen normal ve doğaüstü olayları konuk alan oyun ikinci oyununda gerilimin dozunu aynı bırakıp, mekan değişikliğine gitmiş gibi görünüyor. Serinin ikinci oyununa ait oynanış videosunda tarla, samanlık tarzı yerlerde koşuşturup tüm oyun boyunca yaşadıklarımızı kaydettiğimiz kameramız bizlerle buluşuyor. Ana karakter konusunda değişiklik yapıldı mı her hangi bir bilgi henüz yok.14448909_1208585869198637_5482261453204055046_n-300x229


Demo “Easter Egg” Tarzı Duyuruldu


Firma oyunun demosunu paylaştığı bir görselle kesinleştirdi gibi görünüyor. Yayınlanan bu şiirde Ekim ayına yönelik belirtiler yapılırken, baş harflerine baktığımızda ise karşımıza “DEMO” çıkıyor. Red Barrels’in şu anda üzerinde çalıştığı tek oyunun Outlast 2 olduğu bilindiği için gözler ilerleyen günlere çevrildi. Red Barrels’ in paylaştığı bu görseli aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Senaryo bakımından ilk oyuna göre farklılaşma yoluna gitmeyi tercih eden firma oyuncularda aynı heyecanı uyandırmış gibi görünüyor. Oynanış ve Tralier tarzı videoları paylaşılan oyunun 2017 yılının ilk çeyreğinde oyuncularla buluşacağı tahmin ediliyor.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS