Silkroad Online mobil oyununu çıkartacak mı?

Türkiye’de ve dünyada bir döneme damga vuran oyunlar arasında yer alan Silkroad Online’ın mobil oyununu çıkartacağı iddiası bugünlerle sıklıkla gündeme geliyor. Joymax tarafından 2005 yılında piyasaya sürülen Silkroad Online kısa süre içerisinde milyonu aşan oyuncuya ulaşmıştı. Peki, Silkroad Online Mobine Game gerçekten çıkacak mı?1 / 5
Silkroad Online mobil oyununu çıkartacak mı? ©Shutterstock
Online oyun meraklılarının heyecanla beklediği Silkroad Online Mobile için geri sayım sürüyor. Joymax’ın resmi internet adresinde mobil oyunla ilgili herhangi bir açıklama yapılmasa da “silkroadforever” adlı sitede oyunun 10 Şubat 2019 günü aktif hale getirileceği paylaşıldı.
Çeşitli özelliklerden faydalanabilmek için kullanıcıların mail adreslerini kayıt altına alan site 10 Şubat’a kadar kayıtların devam edeceğini belirtiyor.
Private serverların açılmasının ardından esas oyununda oldukça fazla kullanıcı kaybı yaşayan Silkroad’ın mobil oyununu çıkarması halinde yeniden eski popülerliğine kavuşması bekleniyor.
Öte yandan Silkroad Online’ın ilk dönemlerinde olduğu gibi mobil versiyonunda da sadece Çin karakterlerinin olacağı öne sürüldü.
5 / 5
Silkroad Online mobil oyununu çıkartacak mı? ©Shutterstock
10 Şubat 2019’da sürümün piyasaya sürülmesinin ardından Silkroad’ın kullanıcılarını geri toplayıp toplayamayacağı da ortaya çıkacak.
{$ nextTitle $}
ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS