hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bugün kargolar açık mı, PTT kargo çalışıyor mu? 30 Ağustos kargoların çalışma durumu!

  Bugün kargolar açık mı, PTT kargo çalışıyor mu 30 Ağustos kargoların çalışma durumu
  expand

  30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yıldönümü için geri sayım devam ederken PTT, kargolar, bankalar, eczaneler ve hastanelerin çalışıp çalışmayacağı merak ediliyor. Konuya ilişkin bilgi edinmek isteyen kişiler araştırmalarına hız verdi. Peki, yarın kargolar açık mı, PTT kargo çalışıyor mu? İşte 30 Ağustos Salı kargoların çalışma durumu…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  30 Ağustos Zafer Bayramı her yıl büyük bir coşkuyla kutlanıyor. Bu yıl hafta içine denk gelmesi sebebiyle kargoda işi olanlar ya da kargo bekleyenler tarafından 30 Ağustos'ta kargolar ve PTT'nin açık olup olmayacağı sorgulanıyor.

   

  30 AĞUSTOS'TA KARGOLAR ÇALIŞIYOR MU?

  Resmi tatil nedeniyle hizmet vermeyen kargolar 30 Ağustos 2022 Salı Zafer Bayramı'nda da kapalı olacak. Kargo şubelerinin kapalı olmasıyla birlikte kargo alım ve dağıtım işlemleri de bir gün ara verilecek.

  30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÖNEMİ

  30 Ağustos Zafer Bayramı, 30 Ağustos 1922'de Dumlupınar'da Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün başkumandanlığında zaferle sonuçlanmış olan Büyük Taarruz'u anmak için Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde her sene 30 Ağustos günü kutlanmakta olan ulusal bayramdır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow