En güzel cuma mesajları: Anlamlı, yeni ve resimli 2020 cuma mesajı ve sözleri

En güzel cuma mesajları: Anlamlı, yeni ve resimli 2020 cuma mesajı ve sözleri

Cuma mesajları yazılı ve resimli olarak 5 Haziran 2020 Cuma günü de farklı platformlar üzerinden paylaşılıyor. Yakınlarının ve İslam aleminin cumasını tebrik etmek isteyen kişiler “hayırlı cumalar” mesajları paylaşımlarını sürdürüyor. İşte herkesi paylaşabileceği yeni, resimli 2020 cuma mesajları…

Cuma mesajları 2020 yılında da resimli ve yazılı olarak paylaşılmaya devam ediyor. Koronavirüs tedbirleri sonrasında gerçekleştirilecek olan ikinci Cuma namazı öncesinde yakınlarının Cumasını tebrik etmek isteyen kişiler paylaşımlarını sürdürüyor.

Dijital platformlar üzerinden paylaşımlarda bulunanların tercihleri ise genellikle resimli yazılı ve anlamlı Cuma sözleri oluyor. İşte paylaşım yapmak isteyen herkesin kullanabileceği bazı Cuma mesajı örnekleri…

CUMA MESAJLARI 2020 YENİ

Allah’ım dilimizden ve gönlümüzden adını eksik etme Bizlere senin sevdiklerinin arasında olmayı ve cemalini görebilmeyi nasip et. Hayırlı Cumalar…

Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Cumamız mübarek olsun.

“Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevlam.”

RESİMLİ CUMA MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

YAZILI CUMA SÖZLERİ

Dua damlaları gönlünüze dolsun, dualarınız kabul cumanız hayır olsun. Selam ve dua ile...

Allah’ım musibetin yaşandığı bu günlerde tüm insanlara şifa ve sabır ihsan eyle. Bizleri yeniden Cuma saflarında bir araya getirmeyi nasip eyle. Tüm İslam alemine hayırlı cumalar.

Zor günler geçirdiğimiz şu dönemde mübarek Cuma gününün hürmetine bizlere dayanma gücü ver Ya Rab. Cümlemize hayırlı cumalar olsun.

Mübarek Cuma günü yeniden camilerde bir arada saf tutabilmek dileğiyle. Tüm İslam aleminin Cuma günü hayırlara vesile olsun.

Allah'ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm Müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim."

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS