hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Miraç Kandili Mesajları 2024! Resimli, Anlamlı, Güzel Kandil Sözleri... Miraç Gecesi Kutlama Mesajları

  Miraç Kandili Mesajları 2024 Resimli, Anlamlı, Güzel Kandil Sözleri... Miraç Gecesi Kutlama Mesajları
  expand

  Miraç Kandili 2024, sevgi ve maneviyat dolu mesajların paylaşıldığı özel bir gündür. Bu güzel gece için, insanlar sevdiklerine Miraç Kandili kutlamaları için sosyal medya ve mesajlaşma programları aracılığıyla güzel dileklerini iletmeye başladılar. Bu özel günde sevdiklerinize manevi bir yakınlık hissettirmek için güzel mesajlar paylaşabilirsiniz. İşte Miraç Kandili mesajlarından bazıları...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kandil mesajları resimli ve en anlamlı seçenekleri ile günün ilk saatleri itibariyle birlikte manevi hazzı yaşamak isteyenlerin gündeminde yer alıyor. Üç aylar içerisinde idrak edilen Miraç Kandili 6 Şubat gecesi tüm İslam aleminde dua ve ibadetler ile ifa edilecek. İşte, 'Hayırlı Kandiller' dilemek için Instagram, Facebook, SMS üzerinden paylaşabileceğiniz farklı ve yeni 2024 Miraç Kandili mesajlarından derlemeler.

  MİRAÇ GECESİNİN ÖNEMİ

  İslam inancına göre bugün yani Miraç Kandili gecesi, Hazreti Muhammed, Miraç gecesi, Allah'ın daveti üzerine Cebrail Aleyhisselam'ın rehberliğinde Mescid-i Haram'dan Mescid-i Aksa'ya, oradan semaya, yüce alemlere ve ilahi huzura yükseldi. Hazreti Muhammed, yolculuğunda "Burak" adlı binekle seyahat etti.

  Beş vakit namaz, Miraç gecesinde farz kılındı, Allah'a şirk koşmayanların cennete gireceği müjdesi verildi ve Miraç gecesinde "Amenerrasulü" diye başlayan Bakara Suresi'nin son iki ayeti indirildi. Ayrıca bu gece Allah, Hazreti Muhammed'e insanın yaşama hakkını, şeref ve haysiyetini korumayı, toplumun huzur ve güvenini sağlamayı amaçlayan on iki emir vahyetti.

  Miracın bir diğer hediyesi ise “Âmenerrasulü” diye başlayan Bakara suresinin son iki ayetidir. Her gün yatsı namazından sonra bu ayetler okunur, iman dile getirilir. İşte böyle mübarek bir günde sevdiklerinize sizler için derlediğimiz dualı, anlamlı sözlerin yer aldığı Miraç Kandili resimli mesajlarını tercih edebilirsiniz. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Miraç Kandili Mesajları 2024 Resimli, Anlamlı, Güzel Kandil Sözleri... Miraç Gecesi Kutlama MesajlarıMİRAÇ KANDİLİ MESAJLARI SÖZLERİ 2024

  Miraç Kandili, duaların kabul olduğu bir gecedir. Rabbimiz dualarımızı kabul etsin. Kandiliniz mübarek olsun!

  Peygamberimizin Miraç'la semalara yükseldiği bu mübarek gecede, dualarımızı yükseltelim. Miraç Kandili'niz kutlu olsun!

  Miraç Kandili'nin hayırlarla dolu, huzur ve bereket getirmesi dileğiyle. Kandiliniz mübarek olsun!

  Bu mübarek Miraç Kandili'nde dualarımız kabul olsun, kalplerimiz nur saçsın. İyi Kandiller!

  Miraç Kandili, tüm insanlığa barış, sevgi ve umut getirsin. Dualarınız kabul olsun.

  Miraç Kandili, insanlığın kurtuluşu için gönderilen peygamberimizin manevi yolculuğunu anmamıza vesile olsun. Kandiliniz mübarek olsun!

  Bu özel gecede dualarımızı eksik etmeyelim, günahlarımızdan tövbe edelim. Miraç Kandili'niz mübarek olsun.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Miraç Kandili, tüm insanlığa barış, sevgi ve kardeşlik getirsin. Dualarınız kabul olsun.

  Peygamberimizin Miraç'ta yaptığı manevi yolculuğu hatırlayarak, Rabbimize olan bağlılığımızı artıralım. Kandiliniz mübarek olsun!

  Bu mübarek günde, sevdiklerinizle birlikte olmanın, dualarınızı paylaşmanın ve güzel anılar biriktirmenin keyfini çıkarın. Miraç Kandili'niz kutlu olsun!

   

  Miraç Kandili Mesajları 2024 Resimli, Anlamlı, Güzel Kandil Sözleri... Miraç Gecesi Kutlama MesajlarıMiraç Kandili, kalplerimizin nur saçtığı, dualarımızın kabul olduğu bir gece olsun. İyi Kandiller!
  Bu mübarek gecede, sevgi ve hoşgörüyle dolu bir dünya dileğiyle. Miraç Kandili'niz mübarek olsun!

  Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bu mübarek gecenin feyiz ve nimetlerinden tüm insanlığın faydalanması, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesi, birlik, beraberlik, dayanışma ve kardeşlik duygularının güçlenmesine vesile olmasını dilerim.

  Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla'ya aç... Bugün günahlarından olabildiğince kaç çünkü bugün Miraç kandili... Miraç Kandiliniz mübarek olsun!

  Miraç gecesi, duaların geri çevrilmediği bir gecedir. Bunu fırsat bilerek bu gece dualarımızı eksik etmeyelim. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

  Sen ki; suskun gönüllerde saklı kalanları bilirsin, ne arzu ediyorsak en hayırlısını naip et bize Allah'ım... Hayırlı kandiller.
  Miraç Kandili Mesajları 2024 Resimli, Anlamlı, Güzel Kandil Sözleri... Miraç Gecesi Kutlama MesajlarıTefekkür ve şükür vesilesi olan bu mübarek günde dualarımızın kabul olması dileğiyle...Kandiliniz mübarek olsun

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Miraç Kandiliniz kutlu olsun.

  Bugünün hepimiz için ruhani bir arınma sağlaması dileğiyle...Kandiliniz mübarek olsun

  Anlam ve gönül dünyamıza ışık tutan Miraç Kandili hepimiz için mübarek olsun

  Sizin, ailenizin ve tüm İslam âleminin Miraç kandilini tebrik ediyorum.

  Bu gecenin feyiz ve nimetlerinden tüm insanlığın faydalanmasını temenni ediyor, Üç Aylar ve Miraç Kandilinin bolluk, bereket, huzur, barış ve kardeşlik getirmesini diliyorum.

  Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Kandiliniz mübarek olsun!

  Sen ki; suskun gönüllerde saklı kalanları bilirsin, ne arzu ediyorsak en hayırlısını naip et bize Allah'ım... Hayırlı kandiller.
  Miraç Kandili Mesajları 2024 Resimli, Anlamlı, Güzel Kandil Sözleri... Miraç Gecesi Kutlama MesajlarıYaratana daha derin bir şükür imkânı bulacağımız Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

  Bu mübarek gecenin ülkemiz ve tüm insanlık aleminin mutluluk ve huzuruna vesile olmasını dilerim.

  Rahmet, mağfiret ve bereketi bol üç ayların manevi iklimine girildiğinin habercisi bugünün hayırlara vesile olmasını dilerim. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

  Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin mübarek olsun.

  Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

  İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle... Kandilinizi en içten dileklerimle kutlarım.
  Miraç Kandili Mesajları 2024 Resimli, Anlamlı, Güzel Kandil Sözleri... Miraç Gecesi Kutlama MesajlarıKardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği yine de mutlu, umutlu ve sevgi dolu, rahmetlerin yağmur gibi yağdığı nice kandillere...

  Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah'a kulsun. Ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun kandili mübarek olsun.

  Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Miraç kandilinizi kutlarım Allah'a emanet olun. Güzel kandiller...

  Rahmet, mağfiret ve bereketi bol üç ayların manevi iklimine girildiğinin habercisi bu günün hayırlara vesile olmasını dilerim. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

  Miraç Kandili; kendimizi yenilememiz, geçmişimizi muhasebe ederek geleceğimizi planlamamız için büyük bir fırsattır. Bu vesileyle Miraç Kandilinizin hayırlara vesile olmasını dilerim.
  Miraç Kandili Mesajları 2024 Resimli, Anlamlı, Güzel Kandil Sözleri... Miraç Gecesi Kutlama MesajlarıTefekkür ve şükür vesilesi olan bu mübarek günde dualarımızın kabul olması dileğiyle...Kandiliniz mübarek olsun

  Üç aylar; Müslümanın ruh şöleninin başlangıcıdır. Recep ve Şaban kurulacak gök sofrasının habercisidir Receb-i şerifin bir gün başında, bir gün ortasında ve bir gün de sonunda oruç tutana, Receb’in hepsini tutmuş gibi sevap verilir. Hayırlı Kandiller.

  Bazen yenik düştük zamana, esiri olduk anlamsız koşturmaların ve fakat adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı hiç unutmadık. Kandiliniz mübarek olsun.
  Miraç Kandili Mesajları 2024 Resimli, Anlamlı, Güzel Kandil Sözleri... Miraç Gecesi Kutlama MesajlarıKardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği; mutlu, umutlu ve sevgi dolu günlere, rahmetlerin yağmur gibi yağdığı nice kandillere... Kandiliniz Mübarek Olsun.

  Ey Rabbim! Bu gece şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa nasiplenmeyi kısmet eyle. Miraç kandiliniz mübarek olsun!

  Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım
  Miraç Kandili Mesajları 2024 Resimli, Anlamlı, Güzel Kandil Sözleri... Miraç Gecesi Kutlama MesajlarıYaratana daha derin bir şükür imkânı bulacağımız Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

  Sizin, ailenizin ve tüm İslam âleminin Miraç kandilini tebrik ediyorum.

  Bu mübarek gecenin ülkemiz ve tüm insanlık aleminin mutluluk ve huzuruna vesile olmasını dilerim.
  Miraç Kandili Mesajları 2024 Resimli, Anlamlı, Güzel Kandil Sözleri... Miraç Gecesi Kutlama MesajlarıDuanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Miraç Kandiliniz kutlu olsun.

  Bugün ettiğiniz bütün dualar göklere yükselip, tek tek kabul olup üzerinize sağanak gibi yağsın inşallah. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

  Ey Rabbim Şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Hayırlı Kandiller!
  Miraç Kandili Mesajları 2024 Resimli, Anlamlı, Güzel Kandil Sözleri... Miraç Gecesi Kutlama MesajlarıEllerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller.

  Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Miraç kandilin mübarek olsun...
  Miraç Kandili Mesajları 2024 Resimli, Anlamlı, Güzel Kandil Sözleri... Miraç Gecesi Kutlama MesajlarıBu güzel gecelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

  Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak gibi yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların sizleri sırılsıklam etmesi dileğiyle... Kandiliniz mübarek olsun!

  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Kandiliniz mübarek olsun.
  Miraç Kandili Mesajları 2024 Resimli, Anlamlı, Güzel Kandil Sözleri... Miraç Gecesi Kutlama MesajlarıBu mübarek gecenin feyiz ve nimetlerinden tüm insanlığın faydalanması, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesi, birlik, beraberlik, dayanışma ve kardeşlik duygularının güçlenmesine vesile olmasını dilerim.

  Miraç gecesi, duaların geri çevrilmediği bir gecedir. Bunu fırsat bilerek bu gece dualarımızı eksik etmeyelim. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

  Miraç Kandili kardeşlik ve dayanışma duygularını arttıran, ruh dünyamızın aydınlanmasına vesile olan bir gündür. Bu günü layıkıyla yaşamak dileğiyle. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.
  Miraç Kandili Mesajları 2024 Resimli, Anlamlı, Güzel Kandil Sözleri... Miraç Gecesi Kutlama MesajlarıEy rabbimiz! Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızı mağfiret et. Senden işimizde rüşde hidayet etmeni istiyor, nefislerimizi kötülüklerden sana sığınıyoruz. Miraç Kandilimiz Mübarek olsun...

  Her Sabah güneşle doğan umutlar, her yeni baharla tazelenen mutluluklar ve açan her yeni çiçekte gizlenen güzellikler sizinle olsun. Miraç Kandiliniz Mübarek olsun.

  Miraç Kandili kardeşlik ve dayanışma duygularını arttıran, ruh dünyamızın aydınlanmasına vesile olan bir gündür. Bu günü layıkıyla yaşamak dileğiyle. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.
  Miraç Kandili Mesajları 2024 Resimli, Anlamlı, Güzel Kandil Sözleri... Miraç Gecesi Kutlama Mesajları

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow