hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Murat Kurum: Seçim sürecinin zehirlenmesine asla izin vermeyeceğiz

  İBB Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Küçükçekmece'deki saldırı sonrası yaralanan vatandaşı hastanede ziyaret etti. Bakan Kurum ziyareti sonrası yaptığı açıklamada "Demokrasimize yapılan bu saldırıyı kınıyoruz. Seçim sürecinin zehirlenmesine asla müsaade etmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  AK Parti Küçükçekmece Belediye Başkan Adayı Aziz Yeniay'ın seçim çalışması programında silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda bir kişi yaralandı. İBB Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, saldırı sonrası yaralanan vatandaşı hastanede ziyaret etti.

  Bakan Kurum ziyareti sonrası yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

   "FAİLLER EN KISA SÜREDE YAKALANACAKTIR"

  Ateş sonucunda bir vatandaşımız kardeşimiz ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Konuya ilişkin tüm birimlerimiz her türlü çalışmayı yapıyor. Az önce biz de hastanede yaralı vatandaşımızı ziyaret ettik. Doktorlarımız yapılacak tüm tedavileri yapıyor. Yakınen Sağlık Bakanımız ve Cumhurbaşkanımız takip ediyor. Ailesi ile de görüştük. Demokrasimize birliğimize beraberliğimize yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Failleri en kısa sürede emniyet birimlerimiz yakalayacaktır. Aziz Başkanımıza ve teşkilatımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, sayın Cumhurbaşkanımızın da geçmiş olsun dileklerini iletmek istiyorum.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow